„Pieno žvaigždėms“ atstovaujantis latvis Artūras Ausėjas, pelnęs 32 taškus, pakartojo Malcolmo Granto užfiksuotą šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Spurtą 6:0 surengę pasvaliečiai likus mažiau nei minutei iki mačo pabaigos sumažino deficitą iki minimalios ribos (90:91), tačiau Edgaras Želionis netrukus pridėjo dvitaškį (93:90).

Likusieji „Pieno žvaigždžių“ metimai skriejo pro šalį, o „Neptūnas“ realizavo baudų metimus (97:91).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Arnas Butkevičius, pelnęs 10 taškų, perėmęs 7 kamuolius, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinkęs 28 naudingumo balus.

„Neptūno“ gretose Mindaugas Girdžiūnas ir E. Želionis įmetė po 18 taškų, Juanas Palaciosas pridėjo 17 taškų, Renaldas Seibutis – 14.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje A. Ausėjas surinko 32 taškus, Tomas Galeckas pelnė 12 taškų, Aleksejus Žukanenka įmetė 7 taškus.

Klaipėdiečiai dar antrojo kėlinio pradžioje turėjo dviženklį pranašumą (30:19), tačiau iki ilgosios pertraukos jį praktiškai iššvaistė (49:48).

Visgi, trečiąjį ketvirtį „Neptūnas“ laimėjo rezultatu 28:17 ir prieš paskutines 10 minučių turėjo 12 taškų persvarą (77:65).

Klaipėdiečiai pataikė tik 5 tritaškius iš 23, o pasvaliečiai – 10 iš 26, tačiau aikštės šeimininkai gerokai rečiau klydo (12 ir 21 klaida).

„Neptūnas“ (7 pergalės/2 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o „Pieno žvaigždės“ (4/4) – penktąją.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):