Reguliariojo sezono nugalėtojais tapo Madrido „Real“ (28-6) krepšininkai, kurie paskutiniame ture svečiuose 95:76 (24:21, 24:16, 25:26, 22:13) sutriuškino San Sebastiano „Gipuzkoa“ (10-24).

Baskus pergalė dar galėjo išgelbėti nuo iškritimo iš lygos, tačiau pralaimėjimas lėmė jiems priešpaskutinę, septynioliktą vietą. Kartu su „Gipuzkoa“ lygą paliks paskutinę vietą užėmusi „Breogan“ (9-25) ekipa.

„Real” į pergalę vedė 18 taškų įmetęs Fabienas Causeur ir 15 pridėjęs Anthony Randolphas. Mačo MVP – 14 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 28 naudingumo balus surinkęs Gustavo Ayonas.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė buvęs „Šiaulių“ legionierius Nickas Zeisloftas.

„Real“ ketvirtfinalyje susitiks su Manresos „Baxi“ (17-17) komanda, kuri paskutiniajame ture atvėrė duris į atkrintamąsias Saragosos „Tecnyconta“ klubui su Renaldu Seibučiu.

„Tecnyconta“ (18-16) namie iškovojo pergalę 83:74 (19:15, 19:18, 23:24, 22:17), pakilo į šeštąją turnyrinės lentelės vietą ir grįžo į atkrintamąsias po penkerių metų pertraukos.

R. Seibutis itin svarbiame mače per 27 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Tecnyconta“ ketvirtfinalyje susitiks su kito lietuvio Tado Sedekerskio atstovaujamu Vitorijos „Baskonia“ (26-8) klubu, kuris paskutiniajame ture į antrąją vietą užleido „Barceloną“ (27-7).

Baskai paskutiniame ture svečiuose 81:92 (23:26, 16:18, 20:24, 22:24) neprilygo „Valencia“ (23-11) krepšininkams.

T. Sedekerskis ant parketo nepasirodė.

Pergalinga nata karjerą baigė Marko Popovičius. Buvusio žalgiriečio atstovaujama Fuenlabrados „Montakit“ (13-21) paskutiniajame ture paliko už atkrintamųjų varžybų borto Tenerifės „Iberostar“ (17-17) komandą.

Pati tryliktą vietą užėmusi Fuenlabrados ekipa per pratęsimą nugalėjo devintoje vietoje likusius „Iberostar“ krepšininkus 88:84 (15:24, 21:12, 23:17, 16:22, 13:9).

M. Popovičius paskutiniajame karjeros mače per 12 minučių pelnė 12 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 11 naudingumo balų.

Pergalę pratęsime įtvirtino būtent patyrusio snaiperio tritaškis paskutinėmis sekundėmis bei netrukus mesti baudų metimai, kuriuos jis realizavo su ašaromis akyse.

Kroato garbei visi jo komandos draugai šiose rungtynėse vilkėjo Popovičiaus pavarde pažymėtus marškinėlius.