Finalinėse rungtynėse, kaip ir visose prieš tai, amerikiečiai parodė, jog yra patys pranašiausi ir savo varžovams pirmauti leido tik dvi minutes pirmajame kėlinyje, o visą kitą laiką iniciatyvą tvirtai laikė savo rankose.

Iškalbingas faktas: šiame čempionate JAV komanda visus savo varžovus triuškindavo vidutiniškai 40 taškų skirtumu.

JAV: Conneris Frankampas 22 (3 per. kam.), Jahlilas Okaforas 17 (8 atk. kam.), Justise Winslowas 13 (11 atk. kam.), Jabaris Parkeris 12 taškų.

Australija: Dante Exumas 21 (6 atk. kam.), Nicholas Duncanas 10, Mirko Djeričius 8 taškai.

Nesunkią pergalę kovoje dėl trečiosios vietos iškovojo Kroatijos jaunieji krepšininkai. Jie 93:61 (15:11, 28:12, 23:21, 27:17) sutriuškino Ispanijos atstovus, kurie liko ketvirti.

Ispanai savo varžovams priešintis sugebėjo tik pirmajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 4 taškų skirtumu (11:15). Tolesnė rungtynių dalis vyko pagal kroatų scenarijų: skirtumas tarp abiejų ekipų tik didėjo ir kroatai šventė įspūdingą pergalę - 93:61.

Kroatija: Mario Hezonja (8 atk. kam.) 23, Paolo Marinelli (5 rez. perd.) ir Karlo Žganecas (7 atk. kam.) po 13, Domagojus Bosnjakas (5 rez. perd.) ir Tomislavas Gabričius po 11 taškų.

Ispanija: Ilimane Diopas (5 atk. kam.) 13, Agusti Sansas 11, Alberto Abalde 9, Alberto Martinas 7 taškai.

Primename, kad Lietuvos 17-mečiai galutinėje rikiuotėje užėmė devintą vietą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.