Penktas pralaimėjimas iš eilės būtų rimtai sudrebinęs „Barcelona“ stratego S. Pešičiaus kėdę, tačiau pagaliau iškovota pergalė leis jam lengviau atsikvėpti.

Pirmąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose turėję katalonai netikėtai ją išleido iš rankų po didžiosios pertraukos.

Trečią kėlinį agresyviau gintis pradėję aikštės šeimininkai varžovams leido įmesti tik 7 taškus ir susikrovė 9 taškų persvarą.

Tačiau paskutinį ketvirtį „Barcelona“ pradėjo spurtu 10:0 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas.

Katalonai naudojosi baskų klaidomis ir pergalės iš rankų neišleido. Vitorijos komanda patyrė pirmą pralaimėjimą po trijų pergalių iš eilės.

Mačo žaidėju tapo geriausias rungtynes šį sezoną sužaidęs K. Pangosas.

Dar praėjusį sezoną „Žalgirio“ marškinėlius vilkėjęs įžaidėjas per 22 minutes pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Baskonia“: Mattas Janningas 19, Luca Vildoa 12, Shavonas Shieldsas 11 taškų.

Barcelona“: Kevinas Pangosas 16, Kevinas Seraphinas 14, Thomas Heurtelis 11 (6 rez. perd.), Chrisas Singletonas 10 taškų.