„Panathinaikos“ pergalingą persvarą susikrovė po ilgosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje jie spurtavo 17:3 ir 3 taškų pranašumą (44:41) pavertė 17 taškų persvara – 61:44. Paskutinis ketvirtis tapo formalumu.

Trečią kartą laimėję Atėnų krepšininkai išliko vienvaldžiais grupės lyderiais. Tris pergales iš trijų galimų Eurolygos Top-16 etape dar turi tik Madrido „Real“ komanda.

Nugalėtojams Šarūnas Jasikevičius per 17 minučių pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus ir 3 kartus prasižengė.

„Panathinaikos“: Drew Nicholasas ir Vassilis Spanoulis po 11 taškų, Mike’as Batiste’as 10.

„Lottomatica“: Andre Hutsonas, Brandonas Jenningsas ir Rodrigo De La Fuente po 11, Ibrahimas Jaaberis 10.

Ir toliau be pralaimėjimų Top-16 žengia Madrido „Real“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 98:79 (18:20, 24:16, 28:25, 28:18) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ komandą.

27-ąją mačo minutę Derrickas Sharpas tolimu metimu buvo priartinęs „Maccabi“ ekipą iki 4 taškų (55:51), tačiau tada šeimininkai surengė spurtą 10:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą (65:54).

Paskutiniajame ketvirtyje Tel Avivo krepininkams kelis kartus buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus, tačiau fantastiški Sergio Llullo ir Marko Tomaso tritaškiai neleido „Maccabi“ ekipai net pagalvoti apie intrigos atkūrimą.

„Real“: Louisas Bullockas 24, Sergio Llullas ir Alexas Mumbru po 13, Felipe Reyesas 12, Tomasas Van Den Spiegelis 10, Marko Tomasas 9.

„Maccabi“: Carlosas Arroyo 21, Lioru Eliyahu 20, D‘Oras Fischeris 12, Derrickas Sharpas 9.

Antrą pergalę Top-16 etapo F grupėje iškovojo „Bercelona“ krepšininkai. Jie namuose 85:69 (19:17, 18:21, 23:7, 25:24) nugalėjo Berlyno „Alba“ ekipą.

„Barcelona“: Ersanas Ilyasova 30 (11 atk. kam.), Gianluca Basile 14, Juanas Carlosas Navarro 13 (4 rez. perd.), Davidas Andersenas 10.

„Alba“: Juliusas Henkinsas 12, Aleksandaras Nadjfeji 11 (7 kld.), Adamas Chubbas 10.

H grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa svečiuose 65:55 (9:12, 13:15, 19:16, 24:12) palaužė Zagrebo „Cibona“ krepšininkus.

„Cibona“: Nikola Prkačinas ir Alanas Andersonas po 12, Earlas Calloway 11 (6 atk. kam.), Vedranas Vukušičius 10.

„Fenerbahce Ulker“: Mirsadas Turkčanas 20 (13 atk. kam.), Gordanas Giričekas 12, Marquesas Greenas 10.

Ketvirtasis varžybų turas įvyks po 2 savaičių.