Nerezultatyviose rungtynėse abi ekipos tepataikė po 3 tritaškius.

Beje, iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti mažiau nei 3 min. rezultatas dar buvo lygus – 65:65.

L. Lekavičius per 12 min. pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškis, 0/1 tritaškis), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

Atėnų komandoje 20 taškų surinko Konstantinos Mitoglou, 15 – Jamesas Gistas, 12 – Keithas Langfordas, 10 – Nickas Calathesas (12 rez. perd.).

Stambulo ekipai 15 taškų pelnė Toney Douglasas, 11 – Ray'us McCallumas, po 10 – Markelis Brownas ir Michaelas Ericas (10 atk. kam.).

Kitame mače be gynybos Las Palmo „Gran Canaria“ (5/7) savo aikštėje 95:85 (26:20, 30:14, 26:23, 13:28) įveikė Podgoricos „Budučnost“ (3/9).

Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo net 25 taškais (82:57), bet tada užsnūdo ir leido varžovams gerokai sušvelninti savo atsilikimą.

Aikštės šeimininkams Marcusas Erikssonas pelnė 15 taškų, Ondrejus Balvinas – 13, Xavieras Rabaseda ir Nikola Radičevičius (11 rez. perd.) – po 12, Kimas Tillie – 10.

Podgoricos ekipoje 15 taškų surinko Edwinas Jacksonas, 12 – Alenas Omičius, po 10 – Nemanja Gordičius ir Petaras Popovičius.