Visą pirmąją rungtynių dalį Belgrade vyko lygi kova, tačiau po didžiosios pertraukos „Panathinaikos“ spurtavo 11:0 ir Graikijos čempionai įgijo 13 taškų persvarą (55:42).

Aikštės šeimininkų pastangos kažką pakeisti šiose rungtynėse buvo bergždžios ir Atėnų komanda šventė 10-ą pergalę Eurolygoje.

L. Lekavičius per 25 minutes nugalėtojams pelnė 6 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus, prasižengė 2 kartus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 7 naudingumo balus.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine'as 21, Mathias Lessortas ir Milko Bjelica po 8.

Panathinaikos“: Jamesas Gistas ir Marcusas Denmonas po 16, Chrisas Singletonas 8 (6 atk.k.) Mattas Lojeskis 7, Lukas Lekavičius ir Thanasis Antetokounmpo po 6.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ (8/6) išvykoje po galingai sužaistos pradžios nugalėjo Bambergo „Brose“ (6/8) komandą 81:66 (29:13, 21:22, 18:16, 13:15).

Visą dvikovą solidžiai pirmavęs karališkasis ispanų klubas trečiojo kėlinio pabaigoje buvo susikrovęs 22 taškų persvarą (68:46).

Nugalėtojams Jonas Mačiulis per 7 min. 33 sek. pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai).

Brose“: Danielis Hackettas 13, Lucca Staigeris ir Maodo Lo po 12.

Real“: Trey Thompkinsas 20 (5 atk.k.), Fabienas Causeuras 13, Felipe Reyesas 10, Walteris Tavaresas 9 (10 atk.k.).

Staigmeną ketvirtadienį pateikė Tel Avivo „Maccabi“ (8/6) krepšininkai. Jie namuose 82:73 (24:15, 16:21, 20:18, 22:19) įveikė čempionės titulą ginančią Stambulo „Fenerbahce“ (9/5) ekipą.

„Macabi“: Pierre'as Jacksonas 20, Norrisas Cole'as 19, Artiomas Parachovskis 9.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 18, Ali Muhammedas 12, Nicolo Melli 11.