Dvikovą sėkmingiau pradėjo „Barcelona“, kuri po Nikola Mirotičiaus taškų pirmavo 10:2.

Įpusėjus ketvirčiui OLY rado savo argumentų puolime, daugiausiai Sašos Vezenkovo ir Tylerio Dorsey pastangomis prieš pat kėlinio pabaigą prie varžovų pavyko priartėti per vieną taiklų metimą (20:18).

Antrame ketvirtyje OLY pavijo ir kelis kartus pirmavo tašku, sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę Š. Jasikevičiaus auklėtiniai po pirmos rungtynių pusės pirmauja 45:38.

Intriga gyva, prieš lemiamą kėlinį Katalonijos ekipa pirmavo 62:56.

„Barcelona“ ketvirčio pradžioje buvo atitrūkusi 68:60, K. Slouko tritaškis ir Shaquielle McKissico dėjimas užkūrė OLY sirgalius (68:63).

Po Š. Jasikevičiaus minutės pertraukėlės N. Mirotičius pataikė iš po krepšio, C. Higginsas pridėjo tritaškį ir OLY sirgaliai kiek atvėso (73:65).

Katalonijos ekipa išsaugojo pranašumą ir pasiekė pergalę 84:74 (20:18, 25:20, 17:18, 22:18).

Rokas Jokubaitis žaidė 13 min. ir pelnė 4 taškus.

„Barcelona“: Nikola Mirotič 19, Sertac Sanli 16, Cory Higginsas 11, Brandonas Daviesas 10, Nickas Calathesas 9, Alex Abrines 8 taškai.

OLY: Saša Vezenkovas 20, Kostas Sloukas 14, Shaquielle McKissicas 11, Tyler Dorsey 10, Thomas Walkup 9 taškai.

Antrus metus iš eilės patekti į Eurolygos finalą „Barcelona“ ekipai nepavyko. Tai paaiškėjo po antrųjų pusfinalio rungtynių ketvirtadienį, kur Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 83:86 (19:19, 26:15, 11:26, 27:26) dramatiškai nusileido Madrido „Real“ krepšininkams.