Sekmadienį svečiuose Donecko ekipa po pratęsimo 90:96 (23:19, 13:15, 20:20, 21:23, 13:19) turėjo pripažinti šeštoje pozicijoje esančių Astanos „Astanos“ (8 pergalės ir 6 pralaimėjai) krepšininkų iš Kazachstano pranašumą.

Lietuvis į nugalėtojų krepšį įmetė 22 taškus, po krepšiais atkovojo 8 (2 -puolime) ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 38 žaidimo minutes (38:06) D.Songaila pataikė 7 dvitaškius iš 15 bei 8 baudų metimų iš 10.

18 taškų svečiams pelnė Ramelas Curry'is, 17 - Vojdanas Stojanovskis, 10 - Ivanas Radenovičius.

31 taškų prie pergalės prisidėjo Branko Cvetkovičius, 20 - Davidas Simonas, 13 - Antonas Ponomariovas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):