Vilniečiai mačą pradėjo labai prastai – jau pirmame kėlinyje atsiliko 3:12, o po pirmų 20-ties minučių turėjo net 19-os taškų deficitą (30:49).

Visgi po didžiosios pertraukos „Siemens“ arenoje susirinkę žiūrovai išvydo visiškai kitokį „Lietuvos rytą“ – energingesį ir labiau užsivedusį. Trečią kėlinį aktyviau rungtyniavę vilniečiai ketvirtį baigė taikliais Ado Juškevičiaus ir Kšyštofo Lavrinovičiaus metimais bei deficitą sumažino iki 10-ties taškų (55:65).

Tačiau „Bešiktaš“ komandai tai buvo nė motais – Tremmello Dardeno ir Engino Atsuro inicijuotas spurtas padėjo Stambulo ekipai vėl pabėgti (74:57).

Vis dėlto „Lietuvos rytas“ dar kartą parodė charakterį – po taiklaus Nicolaso Laprovittolos dvitaškio likus žaisti 48 sekundes „Bešiktaš“ pranašumą aptirpo iki 4 taškų (82:86).

Dar labiau vilniečiai deficitą sumažino kitoje atakoje, kai po puikaus A. Juškevičiaus perdavimo Mindaugas Lukauskis įmetė dvitaškį su pražanga bei pridėjo taiklų baudos metimą (85:88).

Likus žaisti 5 sekundes Antanas Kavaliauskas pataikė du baudos metimus, tačiau Gedimino Oreliko prie baudų metimo linijos pasiųstas Ericas Murphy pataikė vieną metimą ir sužlugdė visas „Lietuvos ryto“ viltis iškovoti pergalę (91:87).

„Lietuvos rytui“ daug problemų pridarė 20-metis įžaidėjas Kartalis Ozmizrakas – turkas per 15 minučių pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 3/3 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Vilniečiams koją kišo klaidos – M. Nicola auklėtiniai suklydo 16 kartų (turkai suklydo 17 kartų). Lietuvos vicečempionai taip pat atkovojo mažiau kamuolių (27) nei varžovai (35).

Šiame mače vilniečiams jau padėjo traumą išsigydęs Artūras Gudaitis. Vidurio puolėjas žaidė 6 minutes, per kurias įmetė 3 taškus. „Lietuvos rytas“ vis dar vertėsi be traumuoto Žygimanto Janavičiaus – vietoje jo klubas registravo aštuoniolikmetį Aistį Pilauską, kuris į aikštelę neišbėgo.

Kitas rungtynes Europos taurės E grupėje „Lietuvos rytas“ žais spalio 20 dieną Vengrijoje su Solnoko „Olaj“ klubu.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 16, Antanas Kavaliauskas 14 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 24 naud. bal.), Mindaugas Lukauskis 13, Nicolas Laprovittola 10 (7 rez. Perd.), Adas Juškevičius ir Kšyštofas Lavrinovičius po 8.

„Bešiktaš“: Maciejus Lampe 20, Kartalis Ozmizrakas 15, Cenkas Akyolas 13, Tremmellas Dardenas 12, Doganas Senli 7.