Dramatiškas dviejų Stambulo klubų mūšis lėmė, jog jame po pratęsimo 88:87 (17:23, 14:20, 31:20, 15:14, 11:10) triumfavusi „Galatasaray“ ekipa B grupėje užėmė antrąją, o pralaimėjimą patyrę „Anadolu Efes“ - pirmąją vietą.

Į trečiąją poziciją nublokšti žalgiriečiai rungtynėse dėl penktos vietos susitiks su abejas žaistas rungtynes pralaimėjusiais Bursos „Tofaš“ krepšininkais. Susitikimas įvyks sekmadienį, 13 val. 30 min. Lietuvos laiku, o jo tiesioginę transliaciją kviečiame stebėti per DELFI TV.

„Galatasaray“ klubui iššūkį dvikovoje dėl trečios vietos mes Bandirmos „Teksüt“ komanda, paskutinėse A grupės rungtynėse rezultatu 84:87 (21:21, 21:20, 16:20, 16:16) pripažinusi Maskvos CSKA pranašumą.

Rusijos sostinės klubą į pergalę vedė įžaidėjas Mike'as Jamesas, į Turkijos komandos ginamąjį krepšį sumetęs 20 taškų. 18 taškų pridėjo Willas Clyburnas, 14 – Joelis Bolomboy. Turkijos klube rezultatyviausiai pasirodė 17 taškų pelnęs Emanuelis Terry, po 14 surinko Jaime Smithas ir Omaras Prewittas.

Pergalę abejas žaistas rungtynes laimėjusiems CSKA krepšininkams atnešė taiklus Darruno Hilliardo tritaškis likus žaisti vieną sekundę iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos. Pirmajame susitikime Maskvos klubas po pratęsimo rezutlatu 87:85 palaužė Bursos „Tofaš“.

A grupės nugalėtojais tapę Rusijos krepšininkai turnyro finale susitiks su „Anadolu Efes“. Šios komandos tarpusavyje susitiko 2018-19 metų sezono Eurolygos finale, kuriame rezultatu 91:83 triumfavo CSKA.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)