Aikštelės šeimininkai su varžovais kovėsi daugiau nei du kėlinius, tačiau trečio ketvirčio pabaigoje svečiai perėmė iniciatyvą ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (33:44). Po šios atkarpos „Neptūnas“ nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę.

Šeštadienio rungtynėse Alytuje svečiai dominavo po krepšiais ir vien per pirmą rungtynių pusę atkovojo 20 kamuolių („Dzūkija“ 11). Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir klaipėdiečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 38:22. Abi ekipos darė daug klaidų - „Dzūkija“ suklydo 22 kartus, svečiai – 19.

Pusfinalyje „Neptūno“ krepšininkai susikaus su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Pirmasis susitikimas sostinėje vyks ateinantį ketvirtadienį.

„Dzūkija“: Paulius Dambrauskas 17 taškų, Fiodoras Dmitrijevas 10, Artūras Jomantas ir Ryanas Nicholas - po 8;

„Neptūnas“: Mustafa Shakuras ir Simas Galdikas (10 at. kam.) - po 14, Deividas Gailius 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)