Itin atkaklios rungtynės pirmadienį vyko Vilniuje, kur vietos Gedimino technikos universitetas (VGTU) po pratęsimo išplėšė pergalę 102:93 (23:19, 21:13, 18:20, 27:37, 4:13) prieš Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ekipą ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1:1.

Trečiojo kėlinio pradžioje pedagogams buvo pavykę įgyti 19 taškų pranašumą – 51:32, tačiau jau ketvirtojo kėlinio pabaigoje po Martyno Girniaus tritaškio VGTU deficitas sumažėjo iki 6 taškų – 74:80. Per likusias dvi minutes technikai sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

VPU: Justas Kaziliūnas 25 (8 kld.), Svajūnas Stočkus 20 (11 atk. kam.), Aurimas Lukauskis 18 (8 atk. kam.), Tadas Šablinskas 17 (14 atk. kam., 6 kld.), Jonas Dirgys 10.

VGTU: Martynas Girnius 25 (6 atk. kam.), Rimvydas Stankevičius 18 (9 atk. kam.), Mindaugas Norkus 13 (7 atk. kam.), Justas Pociūnas 11, Saulius Žurauskis 10 (7 atk. kam.).

Pusfinalio dalyve tapo reguliaraus sezono nugalėtoja Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda, kuri svečiuose, Vilniuje, antrąsyk 102:93 (25:24, 22:31, 29:11, 26:27) įveikė Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkus ir iškopė į kitą atkrintamųjų varžybų etapą.

Pirmąjį tarpusavio mačą Kaune VDU krepšininkai buvo laimėję triuškinamu rezultatu 126:91.

MRU: Šarūnas Žala 16, Andrius Montrimas 15 (12 atk. kam.), Tomas Ambrasas 13, Marius Kliokys, Janas Jurgo ir Vidas Niparavičius (6 atk. kam.) – po 10.

VDU: Povilas Šakinis 32 (10 atk. kam.), Jonas Mačiulis 16 (14 atk. kam.), Karolis Kalvaitis (11 atk. kam.) ir Mantas Kalnietis po 15, Arūnas Krivonis 11.

Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) krepšininkai po atkaklios ir sudėtingos kovos Kauno sporto halėje rezultatu 75:81 (13:20, 18:25, 27:11, 17:25) nusileido Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) komandai ir pralaimėję ketvirtfinalio varžybas 0:2 užleido varžovams vietą pusfinalyje.

LŽŪU: Povilas Stasiulionis (19 atk. kam., 5 per. kam.), Modestas Šidlauskas (4 rez. perd., 6 kld.) ir Remigijus Kazulis po 15, Tomas Rekstys 14.

LKKA: Paulius Abramavičius 24 (10 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Artūras Milaknis 19 (tritaškiai 5/11), Vidmantas Užkuraitis 18 (9 atk. kam.).

Nugalėtojų titulą gynę Šiaulių universiteto (ŠU) krepšininkai savo aikštelėje rezultatu 90:97 (28:27; 24:21; 16:27; 22:22) pralaimėję ir antrąsias ketvirtfinalio rungtynes Klaipėdos universiteto (KU) komandai, pasitraukė iš kovos dėl šių metų LSKL čempionų titulo.

KU: Mindaugas Mockus 25, Marius Kasiulevičius 23 (8 atk. kam., 4 per. kam.); Artūras Kaubrys 16 (9 atk. kam.), Julius Žurna 13.

ŠU: Vygintas Grigaitis 30, Renatas Jonelis 25 (9 atk. kam.), Donatas Orelikas 14 (6 atk. kam.), Mažvydas Čepliauskas 11, Vytautas Padgureckas 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).