Namų sienas apgynę Eurolygos vicečempionai už žalgiriečius buvo pranašesni visa galva – 89:72 (19:19, 24:12, 26:21, 20:20).

Pirmame kėlinyje šeimininkai kur kas geriau pataikė dvitaškius, „Žalgiris“ – tritaškius, ir komandos žengė greta. Svečių reikalai pradėjo šlyti antrame ketvirtyje, kai „Olympiakos“ spurtavo 14:0 ir išsiveržė į priekį 15 taškų skirtumu.

„Nervingos rungtynės. Žaidžiant su tokia komanda kaip „Olympiacos“ tai yra atkarpų rungtynės, turėjome labai blogą atkarpą antrame kėlinyje, kurioje sugriuvome. Varžovai paėmė viršų emociškai, įgavo persvarą ir galima sakyti, kad ją išlaikė iki galo. Mums trūko ramybės, organizuotumo, ypatingai kontroliuojant blogas atkarpas.

Jeigu varžovai pelno 89 taškus – kalta gynyba“, – sakė K. Maksvytis.

Negana to, petį susižeidė ir daugiau ant parketo nebegrįžo Tomas Dimša – atakuojančio gynėjo pozicijoje K. Maksvyčiui liko vienintelis Dovydas Giedraitis.

„Tomas gavo traumą, tik nežinau, kokio lygio. Mūsų rotacija dar labiau sumažėjo ir tai mums tikrai nepadėjo“, – pripažino „Žalgirio“ treneris.

„Žalgiris“ nieko negalėjo padaryti prieš du „Olympiacos“ lyderius, kurie šį sezoną užpildė išvykusių Kosto Slouko ir Sašos Vezenkovo batus – Isaiah Canaanas supurtė 25 taškus (4/6 trit.), o Alecas Petersas 22 (4/5 trit.).

„Akcentavom du jų puolimo lyderius, bet taip gavosi, kad tai, ką akcentavome, tą ir gavome. Daug I. Canaano ir A. Peterso tritaškių, kurie nebuvo mūsų plano dalis“, – skėsčioti rankomis beliko K. Maksvyčiui.

Pirmuosius savo taškus Eurolygoje pelnė šanso sulaukęs Danielius Lavrinovičius, kuris per penkias minutes įmetė dvitaškį.

„Kovėsi ir išnaudojo savo minutes. Jeigu rodys tokią energiją ir kūno kalbą, jo minutės didės“, – pasidžiaugė K. Maksvytis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)