Jonas Mačiulis pralaimėjusiųjų gretose žaidė 12 minučių, prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo kamuolį, padarė dvi klaidas, 4 kartus prasižengė ir surinko -6 naudingumo balus.

„Real“ lyderis, slovėnas Luka Dončičius sužaidė dar vienerias puikias rungtynes, pasiekė asmeninį rezultatyvumo rekordą – 33 taškai, tačiau to svečių pergalei nepakako.

Po ilgosios pertraukos įsibėgėjo „Olympiakos“ legionierius Jamelas McLeanas, kuris per trečią kėlinį pelnė 7 taškus. Pirėjo „Olympiakos“ kėlinį laimėjo 22:17 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 56:47.

J. Mačiulis ketvirto kėlinio pradžioje atsisėdo ant atsarginių suolelio, o jį pakeitė 18-metis Dino Radončičius. Vėliau lietuvis aikštėje pasirodė tik pratęsimo pabaigoje.

Aikštės šeimininkai po Rudy Fernandezo pražangos ir Janio Strelniekso keturių baudos metimų prasidėjus lemiamam ketvirčiui atitrūko 60:47.

Zoninis spaudimas svečiams atnešė naudos, po „Olympiakos“ klaidų ir netikslių atakų įpusėjus kėliniui svečiai skirtumą sumažino iki 5-ių taškų – 64:59.

Rungtynių atmosfera kaito: likus 3 min. po L. Dončičiaus dvitaškio komandas skyrė 4 taškai – 68:64, o po R. Fernandezo tritaškio komandas skyrė vos taškas (68:67).

Tačiau svarbų dvitaškį pataikė Georgios Printezis, vėliau pridėjo baudos metimus ir likus minutei šeimininkai pirmavo 72:67.

Bet L. Dončičiaus dvitaškis ir Jaycee Carrollo tritaškis išlygino rezultatą – 72:72. „Olympiakos“ savo atakai turėjo 12 sek.

Under pressure.@JayceeCarroll for a game-tying triple! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/nWzJDqKr35
— EuroLeague (@EuroLeague) December 8, 2017

Likus 4 sek. prie baudų metimo linijos stojo G. Printezis, bet prametė abu baudos metimus ir komandos žaidė pratęsimą.

Madrido „Real“ po labai ilgos pertraukos išsiveržė į priekį (72:74), rezultatą išlygino latvis J. Strelnieks.

J. Carrollas vėl sugrąžino „Real“ persvarą, bet latvis atsakė tritaškiu. Tolimą metimą smeigė ir L. Dončičius. (77:79), G. Printezis prasiveržęs dvitaškiu išlygino rezultatą (79:79).

Svečių ataka nebuvo tiksli, o „Olympiakos“ veteranas Printezis tritaškiu išvedė šeimininkus į priekį, vėliau po svečių klaidos pataikė dvitaškį – 84:79. Techninę pražangą užsidirbo „Real“ strategas Pablo Laso ir visi pergalės koziriai atsidūrė „Olympiakos“ rankose.

Tobulą pratęsimą sužaidę graikai iškovojo pergalę 92:83.

Po pralaimėjimo „Real“ (5/6) liko aštuntoje vietoje ir į priekį praleido Kauno „Žalgirį“ (6/5).„Olympiakos“ užima 2 vietą (9/2).

„Olympiakos“: Georgios Printezis 21, Janis Strelnieks 15, Kostas Papanikolaou 14, Nikola Milutinovas 12 taškų.

„Real“: Luka Dončičius 33 (8/12 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 5/7 baudų metimai, 6 atkovoti kam., 4 rez. perd.), Jaycee Carrollas 24, Walter Tavares 8, Trey Thompkinsas 6 taškai.

„Barcelonai“ – Eurolygos čempionų pamokos

Eurolygos penktadienio vakarą užbaigė „Barcelonos“ ir Stambulo „Fenerbahce“ akistata. Rungtynių pabaigoje girdėjosi „Barcelona“ sirgalių švilpimas. Tačiau ne tada, kai atakas regzdavo svečiai, o per katalonų klubo išpuolius.

Mačą 83:68 (22:28, 17:10, 25:13, 19:17) užtikrintai laimėjo Eurolygos čempionai, kurie turnyro lentelėje užima 3-ią poziciją (8/3).

„Barcelona“ ekipa po 11-os turų užima 11-tą vietą (4/7).

„Barcelona“: Adamas Hanga 15, Kevinas Seraphinas ir Philas Pressey po 12, Adrienas Moermanas 10, Rakimas Sandersas 6 taškai.

„Fenerbahce“: Kostas Sloukas 17, Bradas Wanamakeris 16, Jamesas Nunnally 14, Janas Vesely 13, Nicolo Melli ir Luigi Datome po 7 taškus.

3x @JanVesely24: Vesely with the steal, Vesely on a run, Vesely with the dunk!#7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/0lEZQi9mQz— EuroLeague (@EuroLeague) December 8, 2017