„Anadolu Efes“ mačą pradėjo sėkmingiau ir antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 13 taškų (27:14), tačiau susikrautos persvaros šeimininkai neišsaugojo.

Per antrąjį kėlinį svečiai sumažino atsilikimą, o po pertraukos apskritai perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą. Galutinį smūgį Turkijos komandai Vassilio Spanoulio vedama „Olympiakos“ ekipa sudavė paskutinio ketvirčio pradžioje, kai spurtavo 13:3 ir įgijo dviženklį pranašumą (68:57).

Dalis „Anadolu Efes“ sirgalių areną paliko anksčiau laiko.

Penktosios ir lemiamos serijos rungtynės gegužės 2-ąją bus žaidžiamos Pirėjuje.

Šeimininkai šiose rungtynėse pataikė tik 3 iš 19 tolimų metimų, o „Olympiakos“ jų įsūdė net 12 iš 26.

Pažymėtina, kad „Anadolu Efes“ kovą po lenta laimėjo 40-29.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 18 (5/11 trit.) , Georgios Printezis 11, Erickas Greenas 10, Khemas Birchas 9, Kostas Papanikolau 8 taškai.

„Anadolu Efes“: Jaysonas Grangeris 17 (8 atk. kam.), Derrickas Brownas 9, Cedi Osmanas 8, Bryantas Dunstonas 7 (11 atk. kam.) taškai.

Šios poros laimėtojai pusfinalyje kausis su Maskvos CSKA.

Kitame Eurolygos pusfinalyje susirems Stambulo „Fenerbahče“ ir Madrido „Real“.

Finalo ketvertas gegužės 19-21 d. vyks Stambule.