Pirmojoje šių komandų akistatoje „Labas GAS“ pasiekė dramatišką pergalę svečiuose – 100:94 (19:24, 27:30, 18:22, 36:18.

Prienų ekipą į priekį vedė įspūdingas trio: Jovano Kljajičiaus sąskaitoje – 28 taškai, Juwano Durhamo – 22 (11/11 dvit., 12 atk. kam.), Igno Sargiūno – 30 (6/9 trit.).

Komandų dar lauks atsakomoji dvikova, lapkričio 18 dieną vyksianti Prienuose. Po jos, skaičiuojant tarpusavio taškų balansą, ir paaiškės, kas pateks į Citadele KMT ketvirtfinalį.

Po trijų kėlinių šeimininkai šiauliečiai turėjo susikrovę dviženklę persvarą (76:64), tačiau lemiamą ketvirtį Prienų komanda pradėjo spurtuodama 12:0 ir išlygindama rezultatą.

Lemiamais tapo du juodkalniečio Kljajičiaus tritaškiai, pataikyti per dvi paskutines mačo minutes.

„Šiauliai-7bet“: Paulius Danusevičius 18, Donatas Sabeckis 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Isaiah Armwoodas 13, Martynas Varnas 12, Eimantas Stankevičius ir Jonathanas Elmore’as (8 rez. perd.) – po 9.

„Labas GAS“: Ignas Sargiūnas 30, Jovanas Kljajičius 28 (4/7 trit.), Juwanas Durhamas 22 (11/11 dvit., 12 atk. kam.), Rapolas Ivanauskas 10.