Po dviejų kėlinių „Lokomotiv-Kuban“ pirmavo 50:39, tačiau trečią ketvirtį pralaimėjo 8:23 ir prieš lemiamas 10 minučių jau atsiliko (58:62).

Tačiau šeimininkai parodė charakterį – paskutinį ketvirtį jie pademonstravo įspūdingą gynybą ir, kėlinį laimėję net 23:5, žengė į finalo ketvertą.

Nugalėtojus į priekį vedė užsieniečiai – Malcolmas Delaney pelnė 17 taškų, Chrisas Singletonas įmetė 16 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, o Rhanas Broekhoffas pridėjo 14 taškų.

Tuo metu „Barcelona“ gretose Stratos Perperoglou įmetė 13 taškų, Juanas Carlosas Navarro pridėjo 12, Alexas Abrinesas – 9.

Į šių metų Eurolygos finalo ketvertą taip pat pateko Maskvos CSKA, Vitorijos „Laboral Kutxa“ ir Stambulo „Fenerbahce“ ekipos.

„Lokomotiv-Kuban“: Malcolmas Delaney 17 (6 rez. perd.), Chrisas Singletonas 16 (12 atk. kam., 27 naud. bal.), Ryanas Broekhoffas 14, Mattas Janningas 10, Anthony Randolphas 9.

„Barcelona“: Stratos Perperoglou 13, Juanas Carlosas Navarro 12, Alexas Abrinesas 9, Tomašas Satoransky (7 rez. perd.) ir Ante Tomičius (8 atk. kam.) po 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)