"Nuggets" (24 perg. – 19 pral.) namie 107:101 (26:22, 26:32, 25:19, 30:28) įveikė Toronto "Raptors" (14-28) ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Tokios pergalių serijos šį sezoną "Nuggets" dar neturėjo.

Per didžiąją pertrauką "Raptors" pirmavo 54:52, tačiau Carmelo Anthony pelnė 5 taškus iš eilės ir iniciavo "Nuggets" spurtą 11:2. Nors Toronto krepšininkams beprasidedant ketvirtajam kėliniui pavyko priartėti iki 77:81, netrukus Kenyonas Martinas įmetė du baudos metimus, kurie iniciavo dar vieną spurtą 15:4. Po to "Raptors" nebeatsitiesė.

Šį kartą "Nuggets" gretose vėl sėkmingai pasirodė L.Kleiza. Jis per 9 minutes suspėjo pelnyti 8 taškus (2/3 dvitaškių, 4/5 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo kamuolį, blokavo metimą, 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

"Nuggets": Carmelo Anthony 37 taškai (1/1 trit., 12/15 dvit., 10/12 baudų), Kenyonas Martinas 25 (12 atk. kam.), Earlas Boykinsas 16, Linas Kleiza 8, Andre Milleris (11 rez. perd.) ir Earlas Watsonas po 7.

"Raptors": Mike'as Jamesas 22 (2/3 trit., 8/14 dvit.), Jalenas Rose'as 21, Chrisas Boshas 18 (7 atk. kam.), Charlie Villanueva 12 (8 atk. kam.).

Toliau itin banguotai ir nestabiliai rungtyniauja Indianos "Pacers" (21-19) ekipa. Praėjusią naktį išvykoje 94:104 (24:24, 32:24, 15:27, 23:29) pralaimėjusi Atlantos "Hawks" (11-28) klubui, ji suklupo trečiąsyk iš eilės.

Šį kartą Šarūnas Jasikevičius pralaimėjusiems pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių). Lietuvis per 22 minutes atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.

"Hawks": Joe Johnsonas 28 (1/3 trit., 11/17 dvit., 3/4 baudų), Alas Harringtonas 20, Tyronnas Lue 15 (7 rez. perd.).

"Pacers: Jermaine'as O'Nealas 24 (9/13 dvit., 6/11 baudų; 8 atk. kam.), Stephenas Jacksonas 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Jeffas Fosteris 12, Fredas Jonesas 10.

Tryliktą kartą šį sezoną į aikštę išbėgo Arvydas Macijauskas, tačiau Naujojo Orleano/Oklahomos "Hornets" (20-21) išvykoje 78:91 (22:25, 17:17, 16:36, 23:13) nusileido Bostono "Celtics" (17-24).

"Hornets" laivą paskandino Ricky Davisas. "Celtics" žaidėjas trečiajame kėlinyje pelnė 17 taškų – daugiau nei visa "Hornets" ekipa – ir sukrovė savo klubui 23 taškų pranašumą.

Aikštėje A.Macijauskas pasirodė iki mačo pabaigos likus 6 su puse minutėms, o "Hornets" atsilikinėjant 22 taškų skirtumu. Iki mačo pabaigos žaidęs lietuvis pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei kartą prasižengė.

"Celtics": Ricky Davisas 32 (2/4 trit., 10/16 dvit., 6/7 baudų; 8 rez. perd.), Raefas LaFrentzas 18, Paulas Pierce'as 16 (4/13 metimų; 9 atk. kam.).

"Hornets": Davidas Westas 21 (10/21 dvit., 1/2 baudų), J.R.Smithas 16 (12 minučių), Chrisas Paulas (1/7 metimų) ir Desmondas Masonas po 8.

Kiti rezultatai:

Hiustono "Rockets" (14-26) - Milvokio "Bucks" (21-19) 97:80

"Rockets": Tracy McGrady 41 (3/7 trit., 14/25 dvit., 4/4 baudų; 8 atk. kam.), Davidas Wesley 17, Juwanas Howardas 12.

"Bucks": Michaelas Reddas 21 (1/4 trit., 6/13 dvit., 6/7 baudų; 5 klaidos), Bobby Simmonsas 16, Jamaalas Magloire'as 11 (9 atk. kam.).

Niu Džersio "Nets" (22-17) - Jutos "Jazz" (21-21) 78:89

"Nets": Richardas Jeffersonas 32 (0/3 trit., 11/17 dvit., 10/13 baudų), Jasonas Kiddas 17 (3/15 metimų; 12 atk. kam., 10 rez. perd.), Nenadas Krstičius 11.

"Jazz": Andrejus Kirilenko 21 (1/3 trit., 5/9 dvit., 8/9 baudų; 13 atk. kam.), Mehmetas Okuras 18 (13 atk. kam.), Gordonas Giričekas 14.

Los Andželo "Clippers" (22-16) - "Golden State Warriors" (19-21) 96:93

"Clippers": Eltonas Brandas 28 (11/18 dvit., 6/7 baudų; 9 atk. kam.), Samas Cassellas 24, Cuttino Mobley 15.

"GSW": Jasonas Richardsonas 30 (4/6 trit., 7/14 dvit., 4/5 baudų), Troy Murphy 16 (20 atk. kam.), Baronas Davisas 13 (10 rez. perd.).

Vėl nepatekęs į geriausių praėjusios savaitės (sausio 16-22 d.) NBA geriausių naujokų savaitės penketuką, Š.Jasikevičius bendrame reguliariojo sezono naujokų dešimtuke išsaugojo šeštą vietą.

Bendrai šiame sezone po 23,8 minutės aikštelėje praleidžiantis Š.Jasikevičius per rungtynes vidutiniškai pelno po 9,1 taško, atlieka po 3,1 rezultatyvaus perdavimo, atkovoja po 2,4 ir perima po 0,8 kamuolio bei blokuoja po 0,11 varžovo metimo. Jis pataiko 43,2 procento visų metimų (iš jų 41,2 proc. tritaškių) ir baudas meta 88,3 procentų taiklumu.

Bendroje geriausių NBA naujokų sezono dešimtuko įskaitoje pirmauja eilinį kartą geriausiu savaitės naujoku pripažintas Naujojo Orleano "Hornets" ekipos gynėjas Chrisas Paulas. Žaisdamas vidutiniškai po 36 minutes, jis per rungtynes pelno vidutiniškai po 16,7 taško, atkovoja po 5,7 bei perima po 2,2 kamuolio ir atlieka po 7,5 rezultatyvaus perdavimo.

Antras geriausių sezono naujokų dešimtuke lieka Niujorko "Knicks" ekipos puolėjas Channingas Frye.

Nepasikeitė ir kitų pirmojo penketuko žaidėjų užimamos vietos: pirmasis 2005 metų naujokų biržos šaukimas - Milvokio "Bucks" ekipos vidurio puolėjas australas Andrew Bogutas yra trečias, ketvirtojoje pozicijoje liko Toronto "Raptors" klubo puolėjas Charlie Villanueva, o penketuką užbaigia Jutos "Jazz" komandos gynėjas Deronas Williamsas.