L. Kleiza per 16 minučių įmetė 2 taškus (1/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Denverio ekipos gretose rezultatyviausiai žaidė 40 taškų surinkęs J. R. Smithas. Carmelo Anthony įmetė 20 taškų ir perėmė 5 kamuolius. Chriso Anderseno sąskaitoje - 18 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 6 blokuoti metimai.

"Wizards" komandos starto penkete rungtynes pradėjęs D. Songaila per 26 minutes surinko 5 taškus (2/7 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

Vašingtono klubui Antawnas Jamisonas pelnė 27, Nickas Youngas - 20, JaWale'as McGee (11 atk. kam.) - 13 taškų.

"San Antonio Spurs" - "Boston Celtics" 77:80;

Čempiono titulą ginantis "Celtics" (52/18) klubas svečiuose 80:77 (16:22, 21:20, 27:21, 16:14) įveikė "Spurs" (45/23) ekipą.

"Celtics" gretose galėjo rungtyniauti jau visas "didysis trejetas".

Viso susitikimo metu vyko kova "taškas į tašką". Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus - 74:74. Likusią atkarpą svečiai laimėjo 6:3 ir išplėšė pergalę.

Rezultatyviausiai "Celtics" gretose žaidė 19 taškų surinkęs Ray'us Allenas, Rajono Rondo sąskaitoje - 16 taškų, 5 atkovoti bei 3 perimti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų, Kevinas Garnettas (15 min.) ir Kendrickas Perkinsas (5 blokai) įmetė po 10, o Paulas Pierce'as (2/15 dvitaškių, 12 atk. kam.) - 9 taškus.

"Spurs" klubui Tony Parkeris (7 atk. kam., 8 rez. perd.) pelnė 25, Timas Duncanas - 15, o Rogeris Masonas - 8 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.