Rungtynes tradiciškai sėkmingiau pradėjo kauniečiai: Lencevičius bei Petrilevičius pelnė po 4 taškus ir aikštelės šeimininkai pirmavo 14:8. Visgi atlikus pirmuosius keitimus „JAZZ-KTU“ žaidimas išsiderino ir svečiai, vedini Evaldo Baniulio, persvėrė rezultatą savo naudai 14:16.

Taškų badą antrajame kėlinyje pirmieji nutraukė aikštelės šeimininkai. Sužaidus keturias minutes Paulius Petrilevičius pelnė 6 taškus iš eilės, kauniečiai surengė spurtą 10:0 ir vėl susigrąžino persvarą - 27:18. Evaldas Baniulis tolimu metimu sumažino komandos deficitą iki 7 taškų, tačiau po pirmos rungtynių pusės „JAZZ-KTU“ buvo priekyje 36:27.

Trečiąjį kėlinį trimis tolimais metimais pradėję svečiai iškart priartėjo 40:36. Paulius Petrilevičius į tai atsakė dvitaškiu su pražanga, bet „Trakai“ ir toliau alsavo į nugarą 49:44.

„JAZZ-KTU“ snaiperiai pabudo ketvirtajame kėlinyje, po karta pataikė Staniukaitis bei Lencevičius, dvitaškį pridėjo Raupys ir aikštelės šeimininkai nutolo 59:47. Įpusėjus kėliniui technine pražanga buvo nubaustas Osvaldas Olisevičius ir laikinosios sostinės krepšininkai galėjo įtvirtinti pergalę. Tačiau svečiai nepalūžo ir likus žaisti 40 sekundžių išlygino rezultatą 67:67. Paskutinė aikštelės šeimininkų ataka baigėsi nesėkmingai ir ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Jį Mindaugas Jakštas pradėjo keturiais taškais iš eilės, tačiau į tai Evaldas Baniulis atsakė tritaškiu, o kamuolį perėmęs Simonas Lekys išvedė svečius į priekį 71:74. „JAZZ-KTU“ krepšininkai dar buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo, tačiau pergalę tolimu metimu įtvirtino Tautvydas Pipiras.

„JAZZ-KTU“: Paulius Petrilevičius 22 (8/16 dvit., 15 at. kam., 3 blokai), Artūras Lencevičius 13 (6 at. kam., 5 rez. perd.), Matas Staniukaitis 12 (5 rez. perd., 8 klaidos), Simas Raupys 11 (11 at. kam.).

„Trakai“: Julius Kazakauskas 19 (5/13 dvit., 11 at. kam., 4 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 16 (3/6 dvit.), Simonas Lekys 13 (5 rez. perd.), Rytis Juknevičius 12 (4/9 dvit., 8 at. kam.), Evaldas Baniulis 11.

„Sūduva-Mantinga“ savaitgalį iškovojo dvi pergales

Marijampolės vyrų komanda „Sūduva-Mantinga“ NKL čempionate šį savaitgalį iškovojo dvi pergales. Penktadienį Marijampolėje vykusiose rungtynėse „Sūduva-Mantinga“ rezultatu 87:83 parklupdė Šakių „Zanavyką“, o šeštadienį išvykoje nesunkiai nugalėjo Plungės „Olimpą“ rezultatu 68:78.

Po dviejų kėlinių Marijampolės ekipa Plungėje turėjo 20 taškų pranašumą, tačiau prastai sužaistas trečiasis kėlinys neleido išlaikyti triuškinančio skirtumo.

Šiose varžybose „Sūduva-Mantinga“ pavyzdingai kovojo dėl atšokusių kamuolių (28 prieš 37), nors suklydo net 24 kartus, tačiau pergalės pasiekti tai nesutrukdė.

„Sūduvos-Mantingos“ gretos fantastiškai sužaidė Audrius Mineikis, kurio sąskaitoje 26 taškai, 14 taškų pelnė Marius Valukonis (9 atk. kam.). Pauliaus Knyzos ir Igno Labučio sąskaitoje po 8 taškus.

„Olimpo“ komandą į priekį tempė 4 žaidėjai: Ovidijus Kaminskis pelnė 18 taškų, Elvinas Gintvainis surinko 15 taškų, Evaldo Langvinio ir Mato Juciko sąskaitoje atitinkamai 14 ir 12 taškų.

Dešimtą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Mažeikių“ klubas Šakiuose – 88:80 įveikęs vietos „Zanavyko“ krepšininkų pasipriešinimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje turėję 15 taškų pranašumą Mažeikių klubo krepšininkai sugebėjo išvaistyti pranašumą iki 5 taškų. Visgi mačo pabaigoje susiėmę NKL lyderiai išlaikė persvarą ir laimėjo susitikimą.