Trečiasis ir galimai lemiamas serijos mačas vyks artėjantį šeštadienį Marijampolėje. Pirmas mačas – 88:66.

Šį vakarą „Sūduva-Mantinga“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Lukas Aukštikalnis atseikėjo tritaškį, Šarūnas Beniušis pridėjo dvitaškį, Ignas Labutis realizavo dar vieną metimą ir atkarpą 9:4 laimėję svečiai įgijo 18 taškų pranašumą – 68:51.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Vytis“ buvo sumažinęs deficitą iki vienženklio (66:75), tačiau Edvinas Jezukevičius pelnė taškus iš po krepšio, L. Aukštikalnis realizavo baudas ir dvikovos nugalėtojas klausimų nebekėlė – 79:66.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodęs Šarūnas Beniušis per 24 minutes surinko 14 taškų (4/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 3/4 baudos), 8 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 1 klaidą, 4 išprovokuotas pražangas bei 25 naudingumo balus.

„Vytis“: Augustinas Mikštas 16 (7/8 dvit., 10 atk. kam.), Marijus Užupis 14, Aurelijus Pukelis 11 (11 atk. kam.), Paulius Semaška 10 taškų.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 17 (5/10 tritaškiai, 21 naud. balas), Šarūnas Beniušis 14 (4/4 dvitaškiai, 8 atk. kam., 25 naud.), Žygimantas Šimonis 11 (7/7 baudos), Ignas Labutis 10 taškų.

Po pertraukos „Mažeikius“ gynyboje surakinę „Telšiai“ įsirašė antrąją pergalę

Pirmoje rungtynių pusėje atsilikinėję „Telšiai“ surakino varžovus gynyboje ir „7bet-NKL“ ketvirtfinalyje įsirašė antrąją pergalę.

Mindaugas Norkus surinko dvigubą dublį, o jo vedami telšiškiai išvykoje 69:58 (25:24, 15:21, 12:4, 17:9) įveikė „Mažeikius“.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2:0, o trečiosios ir galbūt lemiamos šios poros rungtynės įvyks šeštadienį Telšiuose. Pirmas mačas – 103:55.

Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 5 taškų pranašumą (45:40), tačiau per likusį rungtynių laiką iš viso įmetė 13 taškų ir buvo priversti kapituliuoti.

Likus žaisti 4 minutes, komandas skyrė du taškai (57:59), bet per likusį laiką „Mažeikiai“ pelnė vos tašką.

Nugalėtojams M. Norkus pelnė 20 taškų (10/18 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 12 kamuolių, suklydo 4 kartus ir surinko 15 naudingumo balų per 27 minutes.

Solidžias rungtynes svečių komandoje sužaidė ir Ignas Razutis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 2/2 baudos), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

Mažeikiškiams Jonas Paukštė per 23 minutes pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškiai, 1/2 bauda), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

„Mažeikiai“: Karolis Babušis 13 (4/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškis), Mindaugas Motuzas 12, Modestas Žaunieriūnas 11, Jonas Paukštė 9 (4/5 dvitaškiai, 8 atk. kam., 2 blokai), Medas Kuprijanovas 8 taškai.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 20 (10/18 dvitaškių, 12 atk. kam.), Ignas Razutis 13, Edgaras Stanionis 10, Ovidijus Kaminskis 8, Laurynas Kaveckis 7 taškai.