Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 10 sekundžių šilutiškiai pirmavo 3 taškais (77:74). „Petrochemos“ gynėjas Aurimas Urbonas netiksliai atakavo iš trijų taškų zonos, tačiau kamuolys po metimo atiteko jo komandai. Po minutės pertraukėlės iniciatyvos ėmėsi aštuoniolikmetis „Petrochemos“ naujokas Ričardas Verbickas, kurio taiklus trišakis metimas paskutinę kėlinio sekundę pasiuntė komandas žaisti pratęsimo – 77:77.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje „Petrochema“ vėl atsiliko, tačiau Tomas Milinskas realizavo du baudos metimus iš dviejų (84:84), o per likusias 8 sekundes „Šilutės“ krepšininkai nieko pavojingo nesukūrė.

Antrajame pratęsime kova vyko taškas į tašką. Tiesa, dėl išnaudotų pražangų limito šeimininkai buvo priversti rungtyniauti be Evaldo Šaulio ir Deivio Pukio. Su likusiais krepšininkais „Šilutė“ nesugebėjo išplėšti pergalės. Jaunasis Jonavos komandos gynėjas R. Verbickas paskutinę minutę persvėrė rezultatą savo komandos naudai (90:91), kitoje aikštės pusėje jo komandos draugas Henrikas Vorotnikovas blokavo Audriaus Ramonaičio metimą, o pergalę, iki rungtynių pabaigos likus 3 sekundėms, baudų metimais įtvirtino tas pats R. Verbickas – 90:93.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausias buvo 23 taškus pelnęs Evaldas Aniulis (6 per. kam.), 20 taškų įmetė Henrikas Vorotnikovas (11 atk. kam., 2 bl.), 16 įmetė Aurimas Urbonas, po 10 aškų pridėjo Vytautas Kružikas ir Ričardas Verbickas.

„Šilutės“ ekipoje išsiskyrė Edgaras Sosnovskis, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. 18 taškų į svečių krepšį įmetė Evaldas Šaulys, 17 – Eivydas Mološčiakas, 16 – Tomas Lekūnas, 9 – Nerijus Anglickis.