Pirmą kėlinį komandos sužaidė lygiosiomis – 16:16. Kitame ketvirtyje gargždiškiai spurtavo 14:0 ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai turėjo 19-os taškų pranašumą – 47:28.

Trečio kėlinio pabaigoje bei ketvirto pradžioje „Š. Marčiulionio KA – Twomenas“ prie varžovų priartėjo iki 3 taškų. Tačiau pasimokę iš praeities klaidų šeimininkai geriau sužaidė rungtynių pabaigą ir vėl nutolo nuo „akademikų“. Rungtynės baigėsi dešimties takų skirtumu „Gargždų-Bremenos“ naudai – 85:75.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Dominykas Matutis – 22 taškai ir 4 atkovoti kamuoliai. Po 12 taškų pelnė Laurynas Lučinskas (7 atk. kam.), Renatas Jonelis (6 atk. kam.), Marius Grigaitis ir Mantas Martinkus.

Vilniečių komandoje geriausiai sekėsi Evaldui Baniuliui. Jis pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių, Giedrius Staniulis įmetė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Marius Pociukonis surinko 17 taškų.

Po šių rungtynių Gargždų komanda su Klaipėdos „Nafta-Universitetu“ turnyro NKL lentelėje dalijasi 17-18 vietas. Tiesa, gargždiškiai žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.