Anykščių „Puntukas“ – Kauno „KKM-Aisčiai-Artransa“ 72:65 (23:20, 15:10, 14:21, 20:14)
„Puntukas“: Andrius Gorskovas 18 taškų, Vitalijus Lukša 16, Šarūnas Šliogeris 10.
„KKM-Aisčiai-Artransa“: Tadas Padegimas 25, Tomas Milinskas 12, Giedrius Lopeta 11.
Mažeikių „Mažeikiai“ – Prienų „Rūdupis“ 64:70 (20:17, 17:22, 16:20, 11:11)
„Mažeikiai“: Paulius Budreckis 14, Karolis Marcinkevičius 12, Marijus Norkus 10.
„Rūdupis“: Modestas Šidlauskas ir Janas Jurgo po 18, Vytas Vaikšnis 10.
Tauragės „Bremena“ – Vilniaus KK „Akademija“ 77:69 (16:14, 20:18, 21:18, 20:19)
„Bremena“: Sigitas Kažukauskas 17, Edvardas Žemgulis 15.
KK „Akademija“: Osvaldas Matulionis 19, Gediminas Bertašius 16.
Joniškio „Delikatesas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 66:76 (18:15, 22:19, 12:16, 14:26)
„Delikatesas“: Mindaugas Keras 15, Juozas Blažys 14, Rytis Grigaitis 12.
„Pieno žvaigždės“: Martynas Binza ir Žydrūnas Valuckis po 18, Jasonas Warrenas 13.
Vilniaus „Perlas“ – Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“ 87:99 (24:21, 13:27, 29:21, 21:30)
„Perlas“: Eimantas Bendžius 24, Simas Buterlevičius 13, Tautvydas Šležas 12.
„Nafta-Uni-Laivitė“: Edvinas Lengvinas 22, Andrius Žymantas 20, Mindaugas Mockus 19.
Šiaulių „ABRO-Universitetas“ – Šilutės „Šilutė“ 78:76 (26:14, 19:19, 19:18, 14:25)
„ABRO-Universitetas“: Žilvinas Petraitis 21, Audrius Danusevičius 19, Aivaras Kvedaravičius 13.
„Šilutė“: Julius Žurna 28, Dainius Vaitelis 15, Irmantas Grikšas 12.
Alytaus „Alytus Alramsta“ – Utenos „Juventus LKSK“ 71:73 (22:20, 20:15, 12:18, 17:20)
„Alytus Alramsta“: Modestas Šilalė 25, Mindaugas Boruta 14, Andrius Golokvosčius 11.
„Juventus LKSK“: Saulius Raziulis 17, Marijus Kugauda 14, Raimundas Ambrulaitis 11.
Kauno „Žalgiris-Sabonio mokykla“ – Jonavos SK „Malsta“ 61:95 (23:25, 11:33, 17:16, 10:22)
„Žalgiris-Sabonio mokykla“: Vytenis Čižauskas 15, Marius Rutkauskas 11, Rokas Čepanonis 9.
SK „Malsta“: Gytis Maciulevičius 17, Povilas Stasiulionis ir Artūras Lencevičius po 16.
Kauno LKKA „Atletas“ – Pakruojo „Meresta“ 72:83 (14:26, 20:15, 24:15, 14:27)
NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, krepšių santykis, taškai):
1. | Jonavos SK "Malsta" | 3 | 3 | 0 | 279:198 | 6 |
2. | Pakruojo "Meresta" | 3 | 3 | 0 | 258:192 | 6 |
3. | Klaipėdos "Nafta-Uni-Laivitė" | 3 | 3 | 0 | 280:211 | 6 |
4. | Prienų "Rūdupis" | 3 | 3 | 0 | 245:200 | 6 |
5. | Utenos "Juventus-LKSK" | 3 | 3 | 0 | 225:206 | 6 |
6. | Mažeikių "Mažeikiai" | 3 | 2 | 1 | 230:212 | 5 |
7. | Pasvalio "Pieno žvaigždės" | 3 | 2 | 1 | 253:232 | 5 |
8. | Tauragės "Bremena" | 3 | 1 | 2 | 217:258 | 4 |
9. | Vilniaus KK "Akademija" | 3 | 1 | 2 | 234:240 | 4 |
10. | Palangos "Naglis-Adakris" | 2 | 2 | 0 | 183:137 | 4 |
11. | Vilniaus "Perlas" | 3 | 1 | 2 | 223:231 | 4 |
12. | Šiaulių "ABRO-Universitetas" | 3 | 1 | 2 | 222:231 | 4 |
13. | Joniškio "Delikatesas" | 3 | 1 | 2 | 219:241 | 4 |
14. | Anykščių "Puntukas" | 3 | 1 | 2 | 192:239 | 4 |
15. | Kauno "LKKA-Atletas" | 3 | 0 | 3 | 229:265 | 3 |
16. | Šilutės "Šilutė" | 3 | 0 | 3 | 203:240 | 3 |
17. | Alytaus "Alytus-Alramsta" | 3 | 0 | 3 | 227:284 | 3 |
18. | Kauno "KKM-Aisčiai-Artransa" | 2 | 0 | 2 | 128:157 | 2 |
19. | Kauno "Žalgiris-Sabonio mokykla" | 2 | 0 | 2 | 109:179 | 2 |