Pirmieji į finalo ketvertą žengė reguliariojo sezono nugalėtojai Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai ir ketvirta buvusi Mažeikių „M Basket“ ekipa.

Šiandien kovą ketvirtfinalyje pratęs kita pora – „Telšiai“ ir Kauno r. „Atletas“. Šioje serijoje šiuo metu rezultatas yra lygus 1-1. Rungtynės Telšių arenoje prasidės 18 val.

Iki šiol komandos apsikeitė pergalėmis viena kitos aikštėje. Iš pradžių „Atletas“ laimėjo Telšiuose 85:83, o po to Garliavoje žemaičiai revanšavosi 77:65.

Šios poros laimėtojai pusfinalyje susitiks su Kauno „Žalgirio-2“ ir „Šilutės“ dvikovos nugalėtojais. Pirmąsias dvejas šios serijos rungtynes laimėjo kauniečiai, o trečiasis mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį laikinojoje sostinėje.

Rezultatyviausi – aukštaūgiai

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ finalo ketvertą. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namie 94:73 (26:22, 28:20, 17:11, 23:20) įveikė Vilniaus „Rytą-2“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-0.

„Sūduva-Mantinga“ dar iki ilgosios pertraukos susikrovė 12 taškų persvarą (54:42), o trečiajame kėlinyje vilniečiams leido pelnyti vos 11 taškų, todėl dar smarkiau pabėgo į priekį (71:51). Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Aurelijus Pukelis, per 14 minučių pelnęs 18 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų. Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, perimtas kamuolys bei 19 naudingumo balų.

Tuo metu „M Basket“ trečiajame ketvirtfinalio mače namie 87:73 (21:16, 21:22, 28:23, 17:12) nugalėjo Šakių „Vytį-VDU“ ir seriją taip pat laimėjo 3-0.

Visą mačą pirmavęs Mažeikių klubas trečiojo kėlinio pradžioje spurtavo 6:0 ir įgijo dviženklę persvarą (50:40). Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai po Ernesto Jonkaus baudų priartėjo per 6 taškus (64:70), tačiau per likusį laiką jiems arčiau priartėti nebepavyko.

Mažeikių komandai Karolis Guščikas per 31 minutę pelnė 22 taškus (10/14 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus. „Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Augustinas Mikštas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (9/11 dvit., 0/5 trit., 1/2 baud.), 5 atkovoti kamuoliai bei 16 naudingumo balų.