Rungtynes abi ekipos pradėjo pasyviai ir įpusėjus kėliniui po Regimanto Ostreikos tritaškio aikštelės šeimininkai buvo priekyje 9:4. Po keturių Aleho Kojenetso taškų svečiai atgijo, tačiau greitai viską į savo vietas sustatė po traumos į aikštelę grįžęs Paulius Petrilevičius – 17:13.

Aikštelės šeimininkai į duobę įkrito antro kėlinio viduryje. Paulius Petrilevičius užsidirbo trečią asmeninę pražangą, o tuo pasinaudoję „Žalgirio“ aukštaūgiai rinko taškus iš po krepšio. Sėkmingai į žaidimą įsijungė ir mažieji žalgiriečių žaidėjai – Justas Tamulis bei Vytenis Jasikevičius pataikė iš toli ir po dviejų kėlinių „Žalgiris-2“ buvo priekyje 27:35.

Trečiajame kėlinyje pasireikšti nusprendė ir rungtynių arbitrai. Vietoje gražaus krepšinio susirinkę žiūrovai dažniau matė smūgius alkūnėmis ir žaidėjų apeliacijas teisėjams. Šiuo chaosu geriau pasinaudojo žalgiriečiai ir po trijų ketvirčių padidino savo pranašumą iki 21-o taško - 41:62.

Paskutiniame ketvirtyje abi ekipos atliko formalumus ir žalgiriečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 52:74.

„JAZZ-KTU“: Regimantas Ostreika 13 (4/5 dvit., 5 at. kam.), Karolis Kokoška 8, Mindaugas Jakštas 6, Matas Staniukaitis 5.

„Žalgiris-2“: Donatas Tarolis 23 (9/10 dvit., 11 at. kam., 32 naud. balai), Aleh Kojenets 11 (5/12 dvit., 7 at. kam.), Justas Tamulis 7 (7at.kam.), Martynas Echodas 7, Martynas Varnas 7.