Nei viena komanda pirmame kėlinyje nesugebėjo atitrūkti nuo varžovų, tačiau antrame ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas. „Zanavyko“ krepšininkai pirmi susikrovė apčiuopiamą persvarą, iniciatyvą turėję iki paskutinio ketvirčio.

Visgi, lemiame kėlinyje Šakių krepšininkai pradėjo strigti, o puikiai gynyboje rungtyniavę svečiai lemiamą ketvirtį laimėjo rezultatu 24:8. Labiausiai prie pergalės prisidėjo sėkmingai rungtyniavę Antanas Udras ir Dominykas Domarkas.

„Pirmus tris kėlinius žaidėme ne savo krepšinį, tačiau ketvirtame pradėjome žaisti taip, kaip ir turėjome žaisti. Radome penketą, kuris varžybų pabaigoje sužaidė tinkamai ir padėjo iškovoti svarbią psichologiškai pergalę. Neišskirdamas nei vieno žaidėjo, noriu pagirti visą komandą, kuri puikiai rungtyniavo gynyboje“, - sakė „Perlo-MRU“ komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Sakalauskas.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose rungtyniavo A. Udras, pelnęs 24 taškus. Jam neblogai talkino Tadas Rinkūnas ir D. Domarkas, atitinkamai surinkę 15 ir 12 taškų.

Kitas rungtynes vilniečiai žais jau šeštadienį. 16 val. Mykolo Romerio universiteto sporto salėje jų laukia derbis su kita sostinės komanda – Vilniaus „Vilniumi“.

Po trečio turo susitikimų vienvalde keturiolikos komandų turnyro lydere tapo trečią pergalę iš eilės iškovojusi Palangos „Palanga“, savo aikštėje po pratęsimo 87:85 (22:18, 20:22, 22:21, 11:14, 12:10) įveikusi Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus.

Kitų NKL lygos trečio turo rungtynių rezultatai:

Vilniaus „Vilnius“ - Jonavos „Petrochema“ - 65:71;
Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ - Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ - 83:85;
Raseinių „Rasai“ - Joniškio „Delikatesas“ - 68:65;
Kauno „JAZZ-Diremta“ - Šilutės „Šilutė“ - 66:75.

NKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):