Revanšą savo aikštėje sekmadienį pavyko pasiekti Joniškio „Delikatesui“, kuris 81:70 (19:15, 15:18, 19:15, 28:22) įveikė Kauno r. „Atletą“ ir išlygino serijos rezultatą (1-1). Pirmąsias rungtynes Garliavoje prieš keletą dienų šeimininkai laimėjo net 109:84.

Galbūt lemiamu veiksniu šį kartą tapo „Delikateso“ žaidėjo Šarūno Kulevičiaus sugrįžimas į aikštę po 2 savaičių pertraukos. Krepšininkas per beveik 33 minutes savo komandai pelnė 17 taškų ir rezultatyvumu nusileido tik fantastiškas rungtynes sužaidusiam amerikiečiui Corey Boydui.

206 cm ūgio legionierius per 40 minučių pelnė 28 taškus (10/15 dvit., 1/3 trit., 5/8 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 38 naudingumo balus. Tai buvo naudingiausios amerikiečio rungtynės žaidžiant „7bet-NKL“.

Garliavos ekipoje išsiskyrė Paulius Danisevičius, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 27 taškai (6/7 dvit., 4/8 trit., 3/3 baudų), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Trečiąsias serijos rungtynes Joniškio ir Kauno r. komandos ketvirtadienį (kovo 23 d.) žais Garliavoje. Ketvirtfinalyje šios poros nugalėtojai susitiks su „Telšiais“.

Netoli „Delikateso“ pasiekimo buvo Vilkaviškio „Perlas“, tačiau ši ekipa savo aikštėje dramatiškai nusileido „Šilutei“ 77:79 (18:21, 24:20, 18:20, 17:18) ir serijoje atsilieka jau 0-2.

Atkakliai vykusiose rungtynėse netrūko aistrų, o dėl surinktų 5 pražangų mačo aikštėje nebaigė net 5 krepšininkai: Povilas Gaidys ir Julius Liesis – „Šilutės“ ekipoje, Klaidas Metrikis, Mantvydas Žukauskas ir Augustine‘as Ene – „Perlo“.

Šilutiškiams pergalę išplėšė Joshua Alexanderis, kuris chaotiškoje atakoje, likus 6,1 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, pataikė dvitaškį iš po krepšio (79:77). Atsakomojoje Vilkaviškio ekipos atakoje Gytis Mačionis persivarė kamuolį per visą aikštę, laisvas metė tritaškį, bet nepataikė.

Šilutės ekipos gretose vėl išsiskyrė Jalenas Warrenas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 25 taškai. Vilkaviškio komandai Armandas Urkis pelnė 13 taškų.

Trečią kartą komandos susidurs trečiadienį (kovo 22 d.) Pamario krašte. Jeigu „Šilutė“ vėl laimės namie, ji žengs į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su Kauno „Žalgiriu-2“.