CSKA vedlys Dimitris Itoudis buvo priverstas anksti prašyti minutės pertraukėlės: tarsi tęstų rungtynes su „Chimki“ mačą pradėjo „Real“ ekipa, kuri po pirmų dviejų minučių pirmavo 9:0.

Po pasitarimo gynybą pagerinę svečiai ėmė taisyti reikalus ir kitoje aikštelės pusėje: po Mike' James'o dvitaškio įpusėjus kėliniui švieslentė fiksavo lygų rezultatą – 11:11.

Po pirmo kėlinio „Real“ pirmavo 23:19, antrame komandos žengė koja kojon, nei viena komanda neturėjo didesnės nei 5-ių taškų persvaros.

Įspūdingoje pirmoje mačo pusėje netrūko tolimų šūvių, „Real“ pataikė 8 tritaškius (iš 15-os), svečiai – 7-is iš 11-os bandymų, neretai žiūrovus krepšininkai džiugino dėjimais.

Prieš pat pertrauką tritaškį pataikęs Anthony Randolphas leido „Real“ išsaugoti 4-ių taškų pranašumą (52:48).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai įgijo dviženklę persvarą ir prieš lemiamą kėlinį pirmavo 75:64.

Lemiamame kėlinyje CSKA ne kartą bandė kabintis, tačiau rungtynių kontrolę išlaikiusi „Real“ džiaugėsi antra pergale šią savaitę ir 7-ąja sezone – 97:81 (23:19, 29:29, 23:16, 22:17).

„Real“ puikiai atakavo iš visų distancijų, dvitaškius metė 61 proc. taiklumu (25/41), įsūdė 10 tritaškių (iš 24, 41,7 proc.), baudas metė 81 proc. taiklumu (17/21), kiek rečiau klydo (12 – 14), nežymiai pralaimėjo kovą dėl kamuolių (31 – 33).

CSKA puikiai atakavo iš toli (52 proc.) pataikė net 13 tritaškių iš 25-ių bandymų, bet koją kišo dvitaškių taiklumas (15/44, 34,1 proc.).

„Real“ (7/3): Facundo Campazzo 18 Gabrielis Deckas 17, Sergio Llullas 15, Rudy Fernandez 13.

CSKA (7/3): Johannes Voigtmann 20, Mike James 14, Joel Bolomboy 12.

Eurolygos rikiuotė po 10 turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):