Nugalėtojų gretose Domantas Sabonis žaidė 37 minutes, pelnė 24 taškus (8/16 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, suklydo 3 kartus bei 4 kartus pažeidė taisykles. Jam žaidžiant svečiai pelnė 7 taškais daugiau, nei „Knicks“ (+/- rodiklis +7).

Prieš lemiammą kėlinį svečiai pirmavo 80:68. Likus žaisti 6 min. šeimininkai po Franko Ntilikinos ir RJ Barretto taškų priartėjo koviniu atstumu – 85:91.

Nors „Pacers“ po T.J Warreno 6 iš eilės pelnytų taškų buvo atitrūkusi dviženkliu skirtumu, paskutinę minutę „Knicks“ grąžino intrigą – 94:98.

Šeimininkai gelbėjosi pražangų taktika, per paskutines 16 sek. D. Sabonis net 3 kartus traukė prie baudų metimo linijos ir lietuvio ranka nedrebėjo: 6 baudas pataikęs Sabas įtvirtino svečių pergalę 106:98.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė T.J. Warrenas – 27 taškai.

„Pacers“ Rytuose – 6-oje vietoje, „Knicks“ – 13-a. Indianos klubas sekmadienį svečiuosis NBA čempionų arenoje.

„Knicks“: Bobby Portis 19, RJ Barrettas 17, Frankas Ntilikina 14 taškų.

„Pacers“: T.J. Warrenas 27, Domantas Sabonbis 24, Doug McDermottas 14, Malcolmas Brogdonas 11, Victoras Oladipo ir Mylesas Turneris po 8 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)