Paskutinį kartą „Nevėžis“ buvo laimėjęs lapkričio 30 d., kai svečiuose 61:58 palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ pasipriešinimą.

Sužaidus pusę ketvirto kėlinio kėdainiečiai vis dar savo rankose turėjo dviženklę persvarą (65:54), tačiau tuomet išaušo Edgaro Stanionio valanda. 25-erių metų 192 cm ūgio gynėjas pelnė 8 taškus be atsako ir sumažino „Juventus“ atsilikimą iki vieno metimo skirtumo (62:65, 38-ą min.).

„Nevėžis“ taip pat metė savo kozirį – Valdą Dabkų. Puolėjas išprovokavo dvi pražangas, surinko 4 taškus iš eilės bei privertė „Juventus“ trenerių štabą prašyti minutės pertraukėlės (69:62).

Kėdainių "Nevėžis"

Utenos ekipos įžaidėjas Keyronas Sheardas dar įmetė dvi baudas (64:69), bet galutinį tašką šiose rungtynėse pradėjo Simas Buterlevičius tritaškiu iš aikštės krašto.

Rezultatas:

„Juventus“ (6/11) - „Nevėžis“ (8/8) - 68:79 (13:16, 16:24, 17:13, 22:26).

„Juventus“: Karolis Petrukonis 17 (6/8 dvit.), Edgaras Stanionis 14, Aidas Viskontas (5 rez. perd.), Keyronas Sheardas ir Gintautas Matulis po 9 taškus.

„Nevėžis“: Simas Buterlevičius 21 (4/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), Gintaras Leonavičius 18 (7/7 baudos), Valdas Dabkus 17 (14 atk. kam.), Aurimas Adomaitis 8 taškai.

Kitame mače Kauno rajono „LSU-Atletas“ savo aikštelėje 67:89 (11:26, 16:22, 26:23, 14:18) pralaimėjo Prienų „TonyBet“ ekipai.

25 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Tomas Urbonas, 15 - Žygimantas Skučas, 13 - Arūnas Sakalauskas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Mindaugas Lukauskis (21 tšk.), Artūras Valeika (16 tšk.), Žygimantas Janavičius (14 tšk.) bei Gintaras Kadžiulis (12 tšk.).

Aštuoniese rungtyniavę LSU krepšininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti LKL pirmenybėse sėkmingai žaidžiančiai Prienų komandai. „LSU-Atlete“ nerungtyniavo traumuoti Karolis Babkauskas, Šarūnas Vingelis, Taurantas Tamošiūnas, dėl ligos komandai neatstovavo ir Tomas Miškinis.

Jau nuo pirmų susitikimo minučių Prienų krepšininkai nepaliko vilčių LSU komandai, o kėlinį laimėjo 26:11. Neleistinai klydę LSU krepšininkai įpusėjus rungtynėms atkuto ir, daugiausia Tomo Urbono, Žygimanto Skučo ir Arūno Sakalausko pastangomis, neleido svečiams pernelyg didinti persvaros. Baigiantis trečiajam kėliniui, „LSU-Atletas“ atsiliko 51:70, o sužaidus tris ketvirto kėlinio minutes priartėjo 61:76. Vis dėlto intrigos LSU komandai sukurti nepavyko.

„LSU-Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus:

„Komanda blogai pradėjo rungtynes. Prastai žaidė Vidmantas Sragauskis, pirmus du kėlinius - Žygimantas Skučas, patirties trūksta Aurimui Birgeliui. Net keturi žaidėjai negalėjo rungtyniauti, žaidėjai turėtų profesionaliau žiūrėti į treniruočių procesą. Džiaugiuosi, kad lyderio vaidmens ėmėsi Tomas Urbonas, tačiau trūko kitų žaidėjų indėlio, jei išėjai į aikštelę – privalai kovoti. Turėsime padaryti rimtas išvadas“.

„TonyBet“ vyr. treneris Virginijus Šeškus:

„LSU-Atleto“ komandą išretino traumos, o mes privalėjome nugalėti. Leidome žaisti mažiau rečiau pasirodantiems žaidėjams – Dovydui Šemekliui ir Tomašui Romanovskiui. Šios rungtynės – puiki galimybė pasirengti savaitgalio rungtynėms su Kauno „Žalgiriu“.

Lygoje pirmauja šalies vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (8/0), lenkiantis „TonyBet“ (15/2) ir LKL čempioną Kauno „Žalgirį“ (6/3).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):