Svarstyklės. Rungtynes abi komandos apylygiai. Pirmajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi net aštuonis kartus ir po pirmųjų dešimties minučių minimalia persvara pirmavo svečiai – 21:22.

Pabėgo. Dariaus Gvezdausko vedami aikštės šeimininkai pirmą kartą dviženklį pranašumą įgijo besibaigiant antrajam kėliniui (47:37), o prieš ilgąją pertrauką „Nevėžis“ pirmavo – 48:40.

Gvezdauskas. Darius Gvezdauskas per pirmuosius du ketvirčius pelnė net 15 taškų, pataikydamas 2 iš 2 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių ir abi mestas baudas. Viso gynėjas surinko 23 taškus (4/6 dvit., 4/8 trit., 3/4 baud.) ir buvo rezultatyviausias rungtynių krepšininkas.

Sugrįžimas. Po ilgosios pertraukos „Šiauliai“ greitai ėmė vytis varžovus, o įpusėjus trečiajam kėliniui juos visiškai pasivijo (52:52). Prieš lemiamą ketvirtį minimaliu skirtumu pirmavo „Nevėžis“ – 58:57.

Kontrastas. „Šiauliai“ tiesiog tragiškai metė tritaškius metimus. Svečiai pataikė vos 1 tritaškį iš 19 bandymų (5 proc. taiklumas), kai tuo tarpu „Nevėžis“ sumetė 7 tolimus metimus iš 16 (44 proc.). Vienintelį svečių tritaškį įmetė Dave’as Dudzinskis.

Dublis. Dvigubą dublį pavyko pasiekti „Šiaulių“ legionieriui Assemui Marei. Egiptietis surinko 21 tašką ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.