Pasvaliečiai pelnė 6 taškus iš eilės ir rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį (3:8). Deividas Gailius ir Gytis Sirutavičius apsikeitė tolimais metimais (6:11). Įpusėjus kėliniui „Neptūnas“ šiek tiek priartėjo (9:13). „Pieno žvaigždės“ dar kartą spurtavo – įmetė 5 taškus iš eilės (13:20). Tačiau tada jau klaipėdiečiai atsakė savuoju spurtu 9:0 ir, likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos, turėjo 2 taškų persvarą (22:20). Netrukus Evaldas Kairys išlygino rezultatą (22:22). Per likusį laiką abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir kėlinys baigėsi minimaliu „Pieno žvaigždžių“ pranašumu – 27:28.

Antras kėlinys prasidėjo 5 iš eilės „Neptūno“ taškais, kurie leido padidinti pranašumą (32:24). Įpusėjus ketvirčiui švieslentėje degė lygus rezultatas (36:36). Tuomet klaipėdiečiai pelnė 10 taškų be atsako ir susikrovė dviženklę persvarą (46:36). Situaciją taisyti bandė Laimonas Kisielius per mažiau nei minutę pelnęs 5 taškus (49:41). Per likusį laiką abi komandos taškus rinko tik nuo baudų metimų linijos ir po 20 minučių kovos 7 taškais priekyje buvo „Neptūnas“ – 52:45.

Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždžių“ ekipa spurtavo net 14:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą (52:59). Prabėgus beveik 4 minutėms pirmuosius taškus klaipėdiečiams pelnė Keithas Bensonas (54:59). Alexanderis Oriakhi ir V. Vasylius apsikeitė taikliais metimais (57:61). Du taiklūs Arno Butkevičiaus baudų metimai „Neptūnui“ leido priartėti iki 2 taškų (59:61). Po dvitaškį pelnė L. Kisielius ir E. Kairys ir padidino savo komandos persvarą iki 6 taškų (59:65). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis Justas Sinica įmetė tritaškį ir sumažino „Neptūno“ deficitą iki 5 taškų – 66:71.

L. Kisielius sumetė baudų metimus, Benjaminas Brustas pataikė tritaškį ir „Pieno žvaigždžių“ pranašumas vėl pasiekė 10 taškų ribą (68:78). Kitoje aikštės pusėje tolimu metimu atsakė D. Gailius (71:78). B. Brustas ir E. Kairys įmetė po du taškus (71:82). Klaipėdiečiai įmetė dar 4 taškus iš eilės (77:84), Aidas Viskontas pataikė tritaškį ir padidino savo komandos pranašumą iki 10 taškų (77:87). Komandos apsikeitė taškais (81:92). Likusios sekundės jau nieko nebelėmė ir „Pieno žvaigždės“ šventė pergalę – 89:97.

„Neptūnas“: Devidas Gailius 25, Valdas Vasylius 12 (7 atk. kam.), Martynas Mažeika 9, Vytautas Šarakauskas ir Arnas Butkevičius po 8, Justas Sinica, Mindaugas Girdžiūnas ir Donatas Zavackas po 7 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 20, Laimonas Kisielius 16 (6 atk. kam.), Michaelas Dixonas 14, Osvaldas Olisevičius 11 (7 atk. kam., 6 rez. perdav.), Gytis Sirutavičius 10, Aidas Viskontas 8 taškai.