Jose vienas turnyro lyderių Madrido „Real“ (13/7) klubas nelauktai 77:79 (21:23, 19:22, 18:21, 19:13) neatsilaikė prieš vieną autsaiderių Belgrado „Crveną zvezdą“ (7/13).

Prastai žaidę madridiečiai beveik įpusėjus ketvirtam kėliniui atsiliko dviženkliu skirtumu (58:70), bet paskutinę minutę sugebėjo prisivyti varžovus iki vieno metimo – 77:79. Vis dėlto pratęsimą galėjęs išplėšti Jaycee Carrollo dvitaškis tikslo nepasiekė.

Maža to, paskutinėmis mačo akimirkomis nugarą susižeidė Rudy Fernandezas, kuris po kontakto su varžovu skaudžiai nukrito ant parketo.

Būtent R. Fernandezas su 11 taškų buvo rezultatyviausias šeimininkų gretose.

Dvigubu dubliu pasižymėjo Nicolas Laprovittola, surinkęs 10 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Corey Waldenas, 13 – Ognjenas Dobričius.

„Real“ krepšininkai galės reabilituotis jau ketvirtadienį, kai svečiuose susitiks su Tel Avivo „Maccabi“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)