Įsibėgėjusi ASVEL ekipa į savo sąskaitą įsirašė jau šeštą pergalę paeiliui.

Nerezultatyviose, tačiau permainingose rungtynėse ASVEL įgyti lemiamą 8 taškų persvarą įgyti pavyko ketvirtojo kėlinio viduryje. Nors po kelių greitų atakų „Barcelona“ likus žaisti 37 sek. atsilikimą sumažino iki 3 taškų (69:72), ASVEL krepšininkai žaidė šaltakraujiškai, o šeimininkus galutinai palaidojo Nicko Calatheso nesportinė pražanga.

Gana neįprastas epizodas užfiksuotas antrajame kėlinyje, kai nesusivaldė ryškiausia „Barcelonos“ žvaigždė Nikola Mirotičius. Ispanijos pilietybę turintis juodkalnietis po pražangos puolime pats susiplėšė savo marškinėlius ir užsidirbo techninę pražangą.

Pertraukos metu klubas savo žvaigždei parūpino atsarginę aprangą.

Rezultatyviausias ASVEL gretose buvo 21 tašką pelnęs Norrisas Cole'as. Po 13 taškų prie pergalės pridėjo net trys žaidėjai – Williamas Howardas, Davidas Lighty ir Moustapha Fallas.

„Barcelonai“ Brandonas Daviesas surinko 22 taškus (8 atk. kam., 29 naud. Bal.), N. Mirotičius pridėjo 19, Cory Higginsas – 9 taškus.

Kibi svečių gynyba išbalansavo Katalonijos ekipos gynėjų liniją. Vienas geriausių Eurolygos įžaidėjų N. Calathesas mačą baigė su 4 taškais ir 5 rezultatyviais perdavimais, Leo Westermannas per 7 minutes nė karto nemetė į krepšį iš žaidimo, be taškų aikštę paliko Alexas Abrinesas.

Pažymėtina, kad ASVEL Šarūno Jasikevičiaus auklėtinius įveikė antrą kartą šį sezoną. Pirmojo rato mače Prancūzijoje šeimininkai laimėjo 80:68. ASVEL komanda tapo antrąja, kuriai šiame Eurolygos čempionate „Barcelonos“ krepšininkus pavyko nugalėti abu sykius. Kita tokia ekipa yra Stambulo „Anadolu Efes“.

Galima prisiminti, kad būtent ASVEL klube vietą atrado viduryje sezono su „Barcelonos“ klubo vadovybe susipykęs ir Š. Jasikevičiui neįtikęs įžaidėjas Thomas Heurtelis. Tiesa, prancūzas Eurolygoje šį sezoną ASVEL padėti nebegali, nes į komandą persikėlė jau užsidarius „transferų langui“.

Ateinantį antradienį viena „karščiausių“ Eurolygos ekipų tapusi ASVEL viešės Lietuvoje ir susirems su Kauno „Žalgiriu“.