Debiutavusio lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose per pratęsimą 84:88 (16:15, 23:19, 12:21, 21:17, 12:16) nusileido Minsko „Cmoki“ komandai.

J. Mačiulis per 19 minučių įmetė 5 taškus (1/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų metimų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 1 kamuolį prarado ir surinko 3 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 11 sekundžių ir esant lygiam rezultatui 72:72, „Cmoki“ galėjo išplėšti pergalę baudų metimais, tačiau Devonas Saddleris dukart metė pro šalį.

Teko žaisti pratęsimą, kuriame „Lokomotiv“ anksti paleido Baltarusijos ekipą į priekį ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Krasnodaro klubas su 12 pergalių ir 5 pralaimėjimais turnyrinėje lentelėje yra ketvirtas, o 6 pergales ir 11 pralaimėjimų turinti Minsko ekipa – aštunta.

„Cmoki“: Devonas Saddleris 22, Filipas Adamovičius 15, Jauhenijus Beliankou 9.

„Lokomotiv“: Dimitrijus Kulaginas 20, Frankas Elegaras 17, Chrisas Babbas 15, Mardy Collinsas 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)