Klaipėdiečiai pabėgo jau pirmajame kėlinyje. Sužaidus 2 minutes komandas teskyrė taškas (8:7), tačiau tada svečiai spurtavo 10:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą, kuris 15-ąją mačo minutę po taiklaus Osvaldo Kurausko tritaškio buvo šoktelėjęs iki 24 taškų (45:21).

Paskutiniajame ketvirtyje „Dolphins“ krepšininkai buvo grėsmingai priartėję iki 6 taškų (79:73), bet tada po dvitaškį pataikė Martynas Mažeika bei Valdas Vasylius ir „Neptūnas“ atitrūko (83:73).

„Neptūnas“: Arvydas Eitutavičius 20, Valdas Vasylius 19, Martynas Mažeika 17, Osvaldas Kurauskas 12, Marius Kasiulevičius 10, Remigijus Trakimas 10 (9 atk. kam.).

„Dolphins“: Kenny Grantas 20, George‘as Gervinas 17, Josephas McNaullas 12, Martinas Berkis 12, Fredas Drainsas 8.

"Labai gerai sužaidėme pirmąją rungtynių dalį. Pavyko sustabdyti „Dolphins“ aukštaūgį Joakimą Kjellbomą, kurio naudingumas buvo neigiamas. Tikėjomės, jog šis žaidėjas mums padarys daugiausiai nemalonumų, tačiau jo problemą išsprendėme. Reiktų pažymėti, kad ir vėl prastai metėme baudas“, - po rungtynių sakė „Neptūno“ vyr. treneris Rytis Vaišvila.