Lemiamame kėlinyje likus beveik 8 min. po Deivido Gailiaus tritaškio su pražanga rezultatas tapo lygus 56:56. Po dviejų iš eilės sėkmingų šeimininkų atakų tritaškiu atsakė Žygimantas Janavičius (60:59).

Šeimininkai atitrūko po Po Džiugo Slavinsko nesportinės pražangos, likus 4 min. „Bešiktaš“ pirmavo 67:61. Likus 1:55 min. Osvaldas Olisevičius prasižengė prieš tritaškį metusį Shaquielle'ą McKissicą, po jo tikslių baudų šeimininkai pirmavo 70:63.

D. Gailiaus tritaškis gaivino viltis (70:66, likus 1:31 min.). Tačiau tuo pačiu atsakė ir Sh. McKissicas, likus 1:11 min. komandas skyrė 7-i taškai (73:66).

Po „Neptūno“ minutės pertraukėlės D. Gailius smeigė dar vieną tritaškį (73:69), po jo iškart pasitarimui rinkosi šeimininkai.

„Bešiktaš“ netiksliai užbaigė savo ataką ir „Neptūnas“ turėjo šansą dar labiau priartėti, tačiau Ž. Janavičius besiverždamas pametė kamuolį ir taip beveik laidojo svečių galimybes. Galutinis rezultatas – 76:69.

„Neptūno“ gretose fantastiškai žaidė Deividas Gailius, pelnęs net 30 taškų.

„Neptūnas“ per mačą metė tik 10 baudos metimų (8/10), varžovai – 35-is (25/35), šeimininkai tiksliau atakavo iš toli (7/20, 35 proc.), svečiai taip pat pataikė 7 tritaškius, bet iš 25-ių bandymų.

„Bešiktaš“ prasčiau atakavo iš 2 taškų zonos (15/45, 33 proc., „Neptūnas“ – 20/39, 51,28 proc.), bet laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių: 46 – 38.

„Bešiktaš“: Shaquielle McKissic 23, Toddrick Gotcher 19, Burak Yildizli 15.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 30 (4/7 dvit., 6/12 trit., 4/5 baud., 26 naud. balai), Žygimantas Janavičius 9, Džiugas Slavinskas ir Simas Galdikas po 8, Andre Williamson 6, Osvaldas Olisevičius 4, Tadas Sedekerskis (per 11 min.) taškų nepelnė, Tadas Pažėra nežaidė.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Uostamiesčio krepšininkai į Stambulą išvyko po didžiausios sezono pergalės prieš Bonos „Telekom Baskets“, tačiau išretėjusia sudėtimi. Dvikovoje su Vokietijos klubu Tomui Delininkaičiui įplyšo šlaunies raumuo, o prieš rungtynes trauma atsinaujino ir amerikiečiui Darrinui Dorsey. Maža to, prieš pat rungtynes prastai pasijuto Gytis Masiulis, kuris taip pat negalėjo padėti savo komandai.

Pirmąjį tarpusavio mačą Klaipėdoje „Neptūnas“ laimėjo 86:80.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (61)