Pirmose tarpusavio rungtynėse Atėnuose klaipėdiečiai buvo įveikę varžovus 91:86.

Likus dviems turams painioje H grupėje „Neptūną“ išgelbėtų tik pergalės svečiuose prieš „Radnički“ ir namuose prieš Sankt Peterburgo „Spartak“ komandas bei sėkmingai susiklosčiusios kitos rungtynės.

Rungtynių eiga:

Šeimininkai rungtynes pradėjo nelabai sėkmingai ir po keturių minučių turėjo jau aštuonių taškų deficitą (6:14). Sėkmingai atakavę Graikijos komandos žaidėjai neleido „Neptūnui“ priartėti - 17:25.

Antras kėlinys prasidėjo 3 minučių taškų sausra, kurią nutraukė dvitaškį įmetęs Klaipėdos komandos legionierius Andrew Smithas. Nors varžovams ir pavyko padidinti savo persvarą iki devynių taškų (22:31), klaipėdiečiai kilo į šturmą ir po Justo Sinicos tritaškio prie varžovų priartėjo per vieną metimą (33:35). Vis tiek po pertraukėlės minutės atkarpą graikai laimėjo 6:0 ir susigrąžino persvarą - 33:41.

Po pertraukos toliau vyko permainingos rungtynės, o klaipėdiečių deficitas svyravo nuo 10 (33:43) iki keturių (41:45 ir 55:59) taškų. Vis dėl to prieš lemiamą ketvirtį Kazio Maksvyčio auklėtiniams pavyko atkirpti du taškus nuo turėto atsilikimo - 55:61.

Ketvirtame kėlinyje „Neptūnas“ kibo varžovams į atlapus ir iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes „Švyturio“ arenoje gausiai susirinkusius krepšinio sirgalius iš tribūnų pakilti privertė taiklus Mariaus Runkausko tritaškis, sumažinęs klaipėdiečių atsilikimą iki trijų taškų (73:76). Vis dėl to gynėjų vedami svečiai sėkmingiau sužaidė likusį laiką ir paliko klaipėdiečius be pergalės - 78:86.

Klaipėdos „Neptūnas“ 78:86 (17:25; 16:16; 22:20; 23:25) Atėnų „Panionios“

„Neptūnas“: Justas Sinica 19 (5/10 trit.), Martynas Mažeika 16, Simas Galdikas 11, Vytautas Šarakauskas 10, Marius Runkauskas 7 (1/9 trit.), Andrew Smithas 5, Mindaugas Girdžiūnas ir Arvydas Eitutavičius po 3, Edgaras Ulanovas ir Valdas Vasylius po 2, Davidas McLure'as taškų nepelnė.

„Panionios“: Marcas Carteris 29 (5/7 dvit., 5/6 trit., 4/5 baud. met., 7 rez. perd., 35 naud. bal.), Errickas McCollumas 20 (8 rez. perd., 29 naud. bal.), Landonas Milbourne'as 14, Urošas Duvnjakas 12.

Kitose grupės rungtynėse lentelės dugne buvęs Sankt Peterburgo „Spartak“ (3/3) klubas namuose 81:68 (16:16; 15:20; 27:14; 23:18) nugalėjo „Radnički“ (4/3) krepšininkus ir suteikė vilčių „Neptūnui“ dar pakovoti dėl vietos LAST-32 etape.

Tuo tarpu grupės lyderė Stambulo „Bešiktaš“ komanda savo aikštėje 83:74 (23:14, 18:27, 20:13, 22:20) įveikė autsaideriais tapusius Loimos „Bisons“ krepšininkus.