Priminsime, kad pirmąjį tarpusavio susitikimą, vykusį 2013 metų lapkričio 2 d. Klaipėdoje, Kazio Maksvyčio auklėtiniai laimėjo rezultatu 87:82.

Neptūniečiai rungtynes Rusijoje taip pat pradėjo galingai – per pirmąjį kėlinį pelnė net 28 taškus, kai tuo tarpu aikštės šeimininkai surinko 23 taškus. Visgi, dar prieš didžiąją pertrauką rusai perėmė iniciatyvą – 47:42.

Trečiajame kėlinyje neptūniečiai buvo priartėję vos per vieną metimą – 50:52, tačiau varžovai vėl surezgė kelias sėkmingas atakas ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Triumf“ 83:70 (23:28, 24:14, 18:16, 18:12) „Neptūnas“

„Triumf“: Cory Higginsas – 24 (6/11 dvit.), Kyle'as Landry – 14, Dmitrijus Kulaginas 13 (5/10 dvit.), Jevgenijus Valievas – 9, Milovanas Rakovičius – 9 tšk.

„Neptūnas“: Edgaras Ulanovas 15 (8 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 14 (7/14 dvit.), Marius Runkauskas 12, Mindaugas Girdžiūnas 8, Valdas Vasylius 8 (10 išpr. praž.), Rolandas Jakštas 6, Arnas Butkevičius 4, Arvydas Eitutavičius 3.

„Neptūnui“ nepadėjo kojos traumą besigydantis komandos kapitonas Martynas Mažeika. Jis nebuvo registruotas rungtynėms. Į aikštę nežengė ir Simas Galdikas.

CSKA sutriuškino D. Kairio auklėtinius

Kitose B grupės rungtynėse susitiko Rusijos ir Baltarusijos čempionai. Maskvos CSKA (12/2) krepšininkai namuose 89:68 (21:20, 20:16, 19:20, 29:12) sutriuškino Donaldo Kairio treniruojamą Minsko „Cmoki“ (4/8) ekipą, kuri smuktelėjo į aštuntą vietą.

Aikštės šeimininkai triuškinančią persvarą įgijo tik tragiškai svečiams susiklosčiusiame ketvirtajame kėlinyje.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 15 taškų surinkę Aaronas Jacksonas (4/5 trit., 20 n. b.) ir Nenadas Krstičius (7/11 dvit.). 12 taškų įmetė Jeremy Pargo (7 rez. perd.), 11 – Andrejus Voroncevičius (7 atk. kam.), 9 – Viktoras Chriapa (4 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Branko Mirkovičius (4/4 dvit., 3/6 trit., 5 kl.) pelnė 17, Demonte'as Harperis (4/5 dvit.) – 13, Vitalijus Liutyčius (2/3 trit.) – 11 taškų.