Rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, kurie antrajame kėlinyje buvo įgiję 15 taškų persvarą (36:21), tačiau svečiai nepasidavė ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 1 taškas (46:45).

Po pertraukos ir toliau vyko nuožmi kova. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę uostamiesčio ekipa priekyje buvo tik 2 taškais (82:80), tačiau rungtynes nedideliu spurtu 6:1 užbaigę neptūniečiai iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 17 taškų, Vitalijus Stanevičius 13, Marius Kasiulevičius 13, Paulius Počiuipa 12, Giedrius Jankauskas 8 (8 atk. kam.).

„Dnepr“: Maksimas Vilchobetskis 13, Vadimas Matiukevičius 13, Vladimiras Kovalas 11, Grigorijus Hižniakas 10 (5 blokai).

Kitose ketvirtadienio rungtynėse nesėkmę patyrė Ainaro Bagatskio treniruojama Valmieros „Lačplėša alus“ komanda. Ji 84:92 (21:29, 15:19, 27:21, 21:23) nusileido Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkams.

„Lačplėša alus“: Ingus Bankevicas 21, Adrejus Jansonas 15, Vladimiras Štimacas (6 atk. kam.) ir Juozas Ramanauskas po 10.

„Spartak“: Milovanas Rakovičius 19, Rafaelis Araujo 13, Dmitrijus Nikolaevas 12, Josefas Smithas 10, Konstantinas Nesterovas 10.