Klaipėdos klubas ketvirtajame kėlinyje turėjo 15 taškų pranašumą (82:67), bet mačo pabaigoje leido varžovams sumažinti atsilikimą.

„Neptūnui“ (2 pergalės/2 pralaimėjimai) 18 taškų pelnė Jerai'us Grantas (12 atk. kam.), 17 - Tomas Delininkaitis, po 13 - Osvaldas Olisevičius bei Lorenzo Williamsas, 10 - Kyle'as Weaveris.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Strasbūro ekipoje 22 taškus surinko Jeremy'is Nzeulie, 13 - Florentas Pietrusas, 12 - Michaelas Greenas, 10 - Youssoupha Fallas.

Kitas rungtynes „Neptūnas“ žais lapkričio 7 dieną išvykoje su Liublianos „Petrol Olimpija“ (Slovėnija) ekipa.

Po rungtynių Kazys Maksvytis pasidžiaugė, kad pavyko laimėti esant rotacijos problemoms ir iššvaisčius pranašumą.

„Gera pergalė prieš gerą klubą ir gerą trenerį. Prieš rungtynes buvome nusprendę, kur rizikuosime, kur – ne, kažkiek mus ir nubaudė, ypatingai – Nzeulie, įmetęs 5 tritaškius, nors negalvojome, kad jis geras metikas. Po didžiosios pertraukos teko keisti planą prieš jį.

Turėjome kiek problemų su rotacija, nes į rikiuotę dar negrįžęs Paulius Dambrauskas, taip pat negalavo Lorenzo Williamsas, Simas Galdikas anksti susirinko pražangas. Esu patenkintas, kad esant tokioms sąlygoms iškovojome pergalę“, – sakė treneris.