Sėkmingiau rungtynes pradėję klaipėdiečiai priekyje buvo didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį, tačiau paskutinėmis antrojo kėlinio akimirkomis turkus į priekį išvedė Blake'as Schilbas – 38:37.

Po pertraukos „Galatasaray“ užtikrintai perėmė iniciatyvą į savo rankas, o daugiausiai problemų klaipėdiečiams kėlė įsismaginęs varžovų amerikietis Errickas McCollumas, iš viso pelnęs net 32 taškus (23 iš jų – po ilgosios pertraukos).

Nepaisant varžovų spaudimo ir įgytos 9 taškų persvaros, „Neptūnas“ rankų nesudėjo. Sėkmingas Martyno Mažeikos žaidimas ir keletas tritaškių ketvirtajame kėlinyje atgaivino pilnutėlės „Švyturio“ arenos viltis – šeimininkai ėmė lipti turkams ant kulnų. Keletą kartų jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 1 taško (77:78, 80:81), tačiau į visus lietuvių išpuolius turkai rasdavo sėkmingą atsakymą.

Baigiantis rungtynėms po penktąją pražangą gavo abiejų komandų lyderiai – M. Mažeika ir E. McCollumas, tačiau niekas nepasikeitė. Nepaisant visų šeimininkų pastangų, „Galatasaray“ išliko priekyje iki finalinės sirenos.

„Neptūnas“ šiose rungtynėse realizavo 12 tritaškių iš 23 (52 proc.), tačiau ir to kompensuoti įspūdingam E.McCollumo žaidimui nepakako. Gynėjas realizavo 13 iš 13 baudų, o ir visa svečių komanda tai darė labai sėkmingai – tikslą pasiekė 27 iš 29 „Galatasaray“ mestų baudų.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 17 (6/7 dvit., 0/5 trit., 5/6 baud.), Travisas Baderis 17 (4/5 trit.), Donatas Zavackas 15, Mindaugas Girdžiūnas 11, Jerai Grantas 8 (9 atk. kam.), Danielis Ewingas 9 taškai.

„Galatasaray“: Errickas McCollumas 32 (2/10 dvit., 5/7 trit., 13/13 baud.), Vladimiras Micovas 18, Calebas Greenas 16, Stephane Lasme 11, Sinanas Guleras 8 taškai.

Kiti F grupės rezultatai:

Atėnų AEK 94:96 (14:18, 23:25, 23:25, 26:18, 8:10) Volgogrado „Krasny Oktyabr“

Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ 92:71 (12:22, 29:16, 25:21, 26:12) Jeruzalės „Hapoel“