Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė D.Dulkys, kuris, pakilęs nuo atsargnių žaidėjų suolelio, per 25 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, kartą suklydo ir du sykius pažeidė taisykles.

"Seminoles": Deividas Dulkys ir Michaelas Snaeras (5 atk. kam.) po 16, Terrance'as Shannonas (12 atk. kam.) 15, Xavieras Gibsonas 9.

"Dolphins": Keithas McDougaldas (7 atk. kam.) 21, Delwanas Grahamas 16, Russellas Powellas 14 (8 atk. kam., 4 rez. perd.).

Kitose varžybose akis į akį susidūrė Dartmuto "Big Green" (0-1) ir Rutgerso "Scarlet Knights" (1-0). Pergalę 62:56 (31:30 31:26) šventė Rutgerso ekipa, kurios gretose rungtyniauja Gildyvas Biruta.

Jis nugalėtojams pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 3/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo, blokavo 2 varžovų metimus ir prasižengė 3 kartus per 24 minutes.

Pralaimėjusiems Gabas Maldūnas per 10 žaidimo minučių surinko 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio), perėmė 1 ir atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

"Big Green" gretose Gediminas Bertašius šįkart nerungtyniavo.

"Scarlet Knights": Dane'as Milleris (6 atk. kam., 2 rez. perd., 2 per. kam., 2 rez. perd.) 12, Gilvydas Biruta (5 atk. kam.), Elis Carteris ir Mylesas Mackas po 9.

"Big Green": R.J. Griffinas 15, Johnas Goldenas (5 atk. kam.), Jabaris Trotteras ir Jvonte Brooksas po 8, Mattas LaBove 7, Gabas Maldūnas 6.

Šv. Marijos (Saint Mary's) "Gaels" (1-0) ekipa su Eividu Petruliu 98:58 (48:28 50:30) nugalėjo Fresno ramųjį "Sunbirds" universitetą (0-1).

Per 4 minutes E.Petrulis nepasižymėjo (0/1 tritaškio), bet atkovojo 1 kamuolį.

"Gaels": Robas Jonesas (12 atk. kam.) 25, Clintas Steindlas (5 atk. kam.) 14, Jordenas Page'as 12, Matthew Dellavedova (4 atk. kam., 5 rez. perd.) 10...E.Petrulis taškų nepelnė.

"Sunbirds": G. DeLeonas 12, Mattas Christmanas 11, Kenny Bradfordas 9.

Skaudų pralaimėjimą patyrė Vofordo "Terriers" (0-1), kurie 49:62 (21:30 28:32) nusileido Džordžijos "Bulldogs" (1-0) krepšininkams.

Domas Rinkšalis rungtyniavo 27 minutes ir per jas pelnė 4 taškus (1/4 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus bei 3 kartus pažeidė taisykles.

"Terries": Bradas Loesingas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) 13, Kevinas Giltneras 12, Drew Crowellas 10, Domas Rinkšalis 4.

"Bulldogs": Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 15, Dustinas Ware'as (5 atk. kam.) 14, Gerald Robinson (4 rez. perd.) 11.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.