Puikiai startavę šeimininkai prieš didžiąją pertrauką susikrovė 14 taškų persvarą (73:59), tačiau paskui kartu per trečią ir ketvirtą ketvirčius iš viso tesurinko tik 19 taškų – du kartus mažiau nei vien per antrą kėlinį. „Thunder“ atsakė 45-iais ir šventė pergalę.

Beje, per pirmas 24 min. įmetę net 73 taškus, o per kitas – tik 19, „Rockets“ pagerino visų laikų NBA lygos antirekordą pagal didžiausią skirtumą tarp komandos pasirodymo pirmoje ir antroje dvikovos pusėse.

„Rockets“ nuo nesėkmės bei antirekordo neišgelbėjo ir galingas Donato Motiejūno pasirodymas – lietuvis per 24 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai) ir sugriebė 7 atšokusius kamuolius. Abu šie Lietuvos rinktinės puolėjo rodikliai yra geriausi šiame NBA sezone.

Mūsiškis antrame mače iš eilės ne tik surinko dviženklį taškų skaičių, bet ir buvo geriausias Hiustono komandos atsarginis žaidėjas.

Be to, D. Motiejūnas, kuris visus savo taškus surinko per pirmus tris kėlinius (atitinkamai – 10, 3 ir 2) ketvirtadienį rezultatyvumu nusileido tik Jamesui Hardenui ir Terrence Jonesui, įmetusiems po 16 taškų. Tiesa, abu jie aikštelėje praleido net po 40 minučių.

Įdomu ir tai, kad prieš šį susitikimą D. Motiejūnas buvo pataikęs vos 2 tritaškius iš 22 (vos 9 proc. taiklumas).

Hiustono „Rockets“ (26/15) – Oklahomos „Thunder“ (29/10) 92:104 (32:36, 41:23, 10:24, 9:21).

„Rockets“: Jamesas Hardenas ir Terrence Jonesas (13 atk. kam.) po 16, Donatas Motiejūnas 15 (3/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Chandleris Parsonsas 14, Dwightas Howardas ir Aaronas Brooksas po 11 taškų.

„Thunder“: Kevinas Durantas 36 (18/20 baudos, 7 klaidos), Reggie Jacksonas 23 (10/12 dvitaškiai, 6 perimti kam.), Serge Ibaka 21 taškas (10/13 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 15 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (58)