„Nets“ komanda, kuri neseniai atleido savo vyriausiąjį trenerį Lionelį Hollinsą ir vadovą Billy Kingą, laikėsi tik du kėlinius (38:45), o antrąją mačo pusę pralaimėjo net 41:61.

Bruklino atstovai suklupo penktą kartą iš eilės ir dešimtą iš eilės savo arenoje.

Rezultatyviausiai „Spurs“ gretose žaidė 25 taškus įmetęs ir 11 kamuolių atkovojęs LaMarcusas Aldridge'as, tačiau ne mažiau įspūdingą pasirodymą surengė ir 222 cm ūgio serbų milžinas Bobanas Marjanovičius, kuris per 13 min. pelnė 13 taškų ir varė į neviltį visą varžovų priekinę liniją.

Šeimininkai negalėjo niekaip apsiginti nuo „Spurs“ gynėjų po krepšiu siunčiamų aukštų kamuolių, kuriuos B. Marjanovičius lengvai susirinkdavo virš varžovų galvų net nepašokęs ir įdėdavo į krepšį.

„Tai – jau net nesąžininga“, – konstatavo NBA TV komentatorius.

Vidutiniškai vos po 7 min. aikštėje praleidžiantis serbas 10 ir daugiau taškų šį sezoną sukrapštė jau penktą sykį.

„Nets“: Brookas Lopezas 18, Joe Johnsonas 16, Thomas Robinsonas 10, Thaddeusas Youngas 9 taškai.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 25 (12/17 dvitaškiai, 1/1 bauda, 11 atk. kam.), Kawhi Leonardas 17, Bobanas Marjanovičius 13 (5/7 dvitaškiai, 3/5 baudos), Borisas Diaw 11, Manu Ginobili 9 taškai.

Čikagoje vykusioje dvikovoje vietos „Bulls“ (22/14) krepšininkai kiek nelauktai 100:114 (25:28, 23:34, 26:21, 26:31) neatsilaikė prieš traumų kamuojamą Vašingtono „Wizards“ (17/19) kolektyvą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 9 minutes komandas skyrė tik 4 taškai (89:85), bet Johno Wallo vedami „Wizards“ surengė spurtą 18:4 ir išsprendė visus klausimus – 107:89 (likus 4 min. 30 sek.).

„Bulls“: Derrickas Rose'as 23 (6/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5/5 baud.), Jimmy Butleris 19, Pau Gasolis 15 (10 atk. kam.), Aaronas Brooksas 10, Dougas McDermottas 9 taškai.

„Wizards“: Johnas Wallas 17 (5/15 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 bauda, 10 rez. perd.), Ramonas Sessionsas 16, Otto Porteris, Nene ir Garrettas Temple'as po 14, Gary Nealas 10 taškų.

36-ąją pergalę namų arenoje iš eilės, skaičiuojant reguliariojo sezono mačus, pasiekė absoliutūs lygos lyderiai „Golden State Warriors“ (36/2), kure 111:103 (27:25, 29:29, 24:23, 31:26) nugalėjo Majamio „Heat“ (22/16) klubą.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (7/16 dvi., 4/11 trit., 5/6 baud.), Draymondas Greenas 22, Klay'us Thompsonas 17, Harrisonas Barnesas 12 taškų.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 20 (6/20 dvitaškiai, 8/8 baudos, 11 rez. perd.), Chrisas Boshas (12 atk. kam.) ir Geraldas Greenas po 15, Luolas Dengas 14 (10 atk. kam.), Goranas Dragičius ir Tyleris Johnsonas po 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)