J. Valančiūnas mačą pradėjo starto penkete ir vėl žaidė rezultatyviai. Jis per 37 minutes pelnė 17 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas pataikė 8 dvitaškius iš 14 ir 1 baudą iš 2, blokavo 5 metimus, ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė. Uteniškis Toronto komandoje, kuri pralaimėjo septintą kartą per aštuonerias pastarąsias rungtynes ir galutinai prarado visas galimybes žaisti atkrintamose varžybose, buvo antras pagal rezultatyvumą po Rudy Gay, kuris surinko 34 taškus.

L. Kleiza trenerio sprendimu vėl nežaidė.

„Pistons“ gynėjas iš Ispanijos Jose Calderonas į buvusios komandos, kurioje praleido 7 su puse sezono, krepšį įmetė 19 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Toronto publika ispaną pasitiko ovacijomis, o jis per didžiąją pertrauką iš įpročio pasuko į „Raptors“ klubo drabužinę.

Ketvirto kėlinio pradžioje po J. Valančiūno metimo „Raptors“ klubas dar pirmavo 81:77, tačiau šeimininkai netrukus pralaimėjo atkarpą 0–13, po kurios jau neatsigavo.

Toronto „Raptors“ (27/47) - Detroito „Pistons“ (25/50) - 98:108 (24:25, 31:29, 24:21, 19:33).

„Raptors“: Rudy Gay 34 (6 atk. kam., 5 rez. perdav., 9/14 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 4/4 baudos), Jonas Valančiūnas 17 (6 atk. kam., 5 blk., 37 min., 8/14 dvitaškiai, 1/2 baudos), DeMaras DeRozanas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perdav.), Kyle'as Lowry 9 (7 rez. perdav.,), Alanas Andersonas 7, Amiras Johnsonas ir Sebastianas Telfairas po 6, Quincy Acy 4 taškai. Linas Kleiza ir prancūzas Mickaelis Pietrusas nežaidė trenerio sprendimu.

„Pistons“: Gregas Monroe 24, ispanas Jose Calderonas 19 (9 rez. perdav.), Rodney Stuckey 18, švedas Jonas Jerebko 15, Khrisas Middletonas 11, Charlie Villanueva 7, Brandonas Knightas ir Kyle'as Singleris po 5, Andre Drummondas 4 taškai. Ukrainietis Viačeslavas Kravcovas nežaidė.

Kitose rungtynėse Hjustono „Rockets“ ekipa ir Donatas Motiejūnas namuose įveikė Orlando „Magic“ krepšininkus 111:103 (32:14, 33:29, 25:31, 21:29). D. Motiejūnas per 34 minutes pelnė 11 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Kaunietis pataikė 4 dvitaškius iš 7 ir 3 baudas iš 4, bet prametė visus 4 tritaškius. Mūsiškis dar perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Hjustono „Rockets“ (41/33) - Orlando „Magic“ - 111:103 (32:14, 33:29, 25:31, 21:29).

„Rockets“: Turkas Omeras Ašikas 22 (18 atk. kam.), Jeremy Linas 19 (11 rez. perdav.), Francisco Garcia 14, argentinietis Carlosas Delfino ir Gregas Smithas po 12, Donatas Motiejūnas 11, Jamesas Andersonas 9, Thomas Robinsonas 7, Patrickas Beverley 5 taškai. Jamesas Hardenas nežaidė dėl traumos.

„Magic“: Maurice'as Harklessas 28, Tobiasas Harrisas 18 (11 atk. kam.), slovėnas Beno Udrihas 17 (10 rez. perdav.), juodkalnietis Nikola Vucevičius 12 (13 atk. kam.), Andrew Nicholsonas ir Kyle'as O'Quinnas po 10, E'Twaunas Moore'as 6, DeQuanas Jonesas 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)