Po šios pergalės „Raketos“ išsaugojo šansus pratęsti savo sezoną atkrintamosiose varžybose – teksasiečiai dėl 7-8 vietų Vakarų konferencijoje toliau grumiasi su Dalaso „Mavericks“ (41/39) ir Jutos „Jazz“ (40/40) komandomis, kurios pirmadienį susitinka tarpusavyje.

Starto penkete žaidęs D. Motiejūnas per 19 min. surinko 8 taškus, sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

Pačioje trečio kėlinio pradžioje D-Mo sulaukė varžovo akibrokšto: kamuolį iš užribio išsimetinėjęs Julius Randle'as švystelėjo jį nusisukusiam lietuviui į užpakalį ir taip pradėjo „Lakers“ ataką.

„Rockets“ į pergalę vedė net 40 taškų (8/17 dvitaškiai, 6/14 tritaškiai, 6/8 baudos) per 41 min. įmetęs ir 13 rezultatyvių perdavimų atlikęs Jamesas Hardenas.

Tuo metu „Lakers“ gretose nesulaikomas buvo paskutinę savo sezoną žaidžiantis 37-erių metų Kobe Bryantas, kuris per 27 min. pelnė 35 taškus (6/11 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 11/11 baudos).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (13 rez. perd.), Trevoras Ariza ir Patrickas Beverley po 19, Jasonas Terry 11, Dwightas Howardas (13 atk. kam.) ir Joshas Smithas po 9, Donatas Motiejūnas 8 taškai.

„Lakers“: Kobe Bryantas 35, Jordanas Clarksonas 21, Julius Randle'as 11, Marcelo Huertas 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)