Tai buvo pirmoji stratego Tyronno Lue pergalė stovint prie Klivlando komandos vairo.

Ketvirto kėlinio pradžioje po taiklaus Imano Shumperto tritaškio šeimininkų persvara išaugo iki 15 taškų, tačiau „Timberwolves“ nepasidavė ir ketvirčio viduryje priartėjo jau iki vieno metimo – 94:91 (likus žaisti 6 min.). Tiesa, „Cavs“ daugiausiai Tristano Thompsono pastangomis iškart atsakė atkarpa 10:0 ir išsprendė mačo baigtį sau palankia linkme.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 25 (10/14 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/3 baudos,, 9 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 19 (12 atk. kam.), Matthew Dellavedova 18, Kyrie Irvingas 17, Kevinas Love ir J. R. Smithas po 11 taškų.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 26 (11/16 dvitaškiai, 4/5 baudos, 11 atk. kam.), Zachas LaVine 21 (6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 20, Gorgui Diengas 13 taškų.

Be traumuotų Dwighto Howardo ir Donato Motiejūno besiverčiantys Hjustono „Rockets“ (25/22) pasiekė dar trečią pergalę iš eilės – jie svečiuose 112:111 (32:29, 26:31, 35:32, 19:19) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (16/28) klubą, kuris antro kėlinio pabaigoje neteko galvą susitrenkusio Anthony Daviso.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę „Pelikanai“ pirmavo 109:107, bet Patrickas Beverley smeigė tritaškį, du taškus pridėjo Jamesas Hardenas, o Jrue Holiday'us atsakė tik dvitaškiu ir „Raketos“ laimėjo vienu tašku.

„Pelicans“: Jrue Holiday'us 32 (11/16 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos, 9 rez. perd.), Ryanas Andersonas 22, Toney Douglasas 18 (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/4 baudos), Norrisas Cole'as 10, Anthony Davisas 9 taškai.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (8/15 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 10/10 baudos, 11 atk. kam., 8 rez. perd.), Trevoras Ariza 31 (3/5 dvitaškiai, 8/11 tritaškiai, 1/2 bauda), Marcusas Thorntonas 12, Patrickas Beverley 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)